Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk Systemowo-Biznesowy

Eurotronic Sp. z o.o.

Aleje Jerozolimskie 181 B

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • BPMN

  • UML

Mile widziane

  • SQL

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie analiz biznesowych oraz systemowych;

  • Prowadzenie warsztatów z Klientem w celu rozpoznania wymagań biznesowych;

  • Tworzenie i dokumentowanie koncepcji rozwiązań w ramach realizowanych projektów;

  • Bezpośrednia współpraca z Klientami oraz zespołem projektowym;

  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej;

  • Wsparcie działu programistów w tworzeniu zaprojektowanych rozwiązań

  • Wsparcie merytoryczne na etapie testów wdrażanych systemów;

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia w analizie biznesowej / systemowej i pozyskiwaniu wymagań;

  • Umiejętności modelowania BPMN i UML (stany „AS-IS” / „TO-BE”)

  • Mile widziana znajomość języka SQL na poziomie pozwalającym budowanie zapytań;

  • Mile widziane posiadanie certyfikatów IIBA® (ECBA™, CCBA®);

  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie dokumentacji technicznej oraz swobodną komunikację z Klientem;

  • Znajomość pełnego cyklu tworzenia oprogramowania komputerowego;

To oferujemy

  • Pracę przy ambitnych projektach z obszaru zarządzania majątkiem trwałym;

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B;

  • Możliwość częściowej pracy zdalnej;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Miłą atmosferę pracy;

  • Benefity w ramach pakietu socjalnego;

Eurotronic Sp. z o.o. (www.eurotronic.net.pl) od przeszło 25 lat wspiera przedsiębiorstwa w optymalizacji procesów związanych z zarządzaniem majątkiem. Specjalizujemy się w projektowaniu, tworzeniu i wdrażaniu specjalistycznych rozwiązań z zakresu informatyki. Pomagamy udoskonalać obszary utrzymania ruchu i zarządzania zasobami technicznymi. Ponad 200 zrealizowanych z sukcesem wdrożeń systemów klasy CMMS i EAM oraz dedykowanych rozwiązań informatycznych, zarówno w średnich, dużych, jak i największych przedsiębiorstwach w Polsce i zagranicą pozwoliło nam uzyskać pozycję lidera na polskim rynku.

Przewiń do profilu firmy