Ta oferta pracy jest nieaktualna od 214 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk Systemowo - Biznesowy

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 21.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Wiele możemy napisać o tym, jaką firmą jest ALTEN Polska i dlaczego warto z nami współpracować. Cenimy jednak Twój czas, więc chętnie opowiemy Ci o tym na rozmowie rekrutacyjnej. Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy ALTEN skupiającą na całym świecie ponad 25 000 wybitnych specjalistów z dziedziny Inżynierii oraz IT, którzy realizują najbardziej innowacyjne projekty technologiczne dla naszych Partnerów biznesowych (najnowsze samoloty pasażerskie? Jasne! Zaawansowane systemy dla największych korporacji? Oczywiście! To może jeszcze przemysł kosmiczny? Cóż…tak!). Zespół, który tworzymy, to profesjonaliści którzy z zaangażowaniem i znajomością potrzeb rynku codziennie udowadniają, że z dumą możemy twierdzić, iż grupa ALTEN jest światowym liderem usług konsultingu inżynieryjno-technologicznego. W pracy bardzo ważna jest dla nas atmosfera, którą sami tworzymy. Zależy nam na dzieleniu się wiedzą, otwartości oraz pomysłowości.

    Analityk Systemowo- Biznesowy
    Miejsce pracy: Warszawa

    Chciałbyś dołączyć do międzynarodowego zespołu projektowego odpowiedzialnego za rozwój platformy raportowania ryzyka kredytowego? Chciałbyś pracować w dużej międzynarodowej firmie w wyjątkowym środowisku specjalistów technologicznych? Zacznij karierę w ALTEN Polska.

    Główne zadania:

    • Ścisłą międzynarodową współpracę z SME w celu zbierania i analizowania wymagań dla rozwoju platformy raportowania ryzyka kredytowego
    • Przekształcanie wymagań biznesowych w specyficzne wymagania funkcjonalne IT w postaci  FRD / User Stories
    • Monitorowanie i testowanie komponentów IT przed przekazaniem ich do ekspertów
    • Komunikację między IT, a interesariuszami biznesowymi na poziomie C+

    Wymagania:

    • Co najmniej 4 lata doświadczenia w analizie wymagań biznesowych i systemowych dla komercyjnego sektora bankowego
    • Doświadczenie w projektach dotyczących projektowania i rozwoju platform służących do raportowania
    • Biegła znajomość języka angielskiego (C1)
    • Znajomość procesów bankowych, w szczególności raportowania ryzyka kredytowego będzie mile widziana

    Oferujemy:

    • Długofalową współpracę
    • Formę zatrudnienia opartą o Umowę o Pracę lub B2B
    • Pracę w warszawskim biurze renomowanego pracodawcy
    • Szerokie możliwości rozwoju i indywidualne podejście do pracowników
    • Możliwość certyfikacji i szkoleń
    • Pakiet benefitów (Multisport, MyBenefit, Medicover)
    • Eventy integracyjne
    • Pakiet relokacyjny dla osób spoza województwa mazowieckiego
    • Miłą atmosferę w pracy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

     Na dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić poniższą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w niniejszej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883).