Logo Pracuj.pl

Analityk Systemowy/ Analityczka Systemowa

BNP Paribas Bank Polska S.A.O firmie

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Armii Krajowej 28

Bronowice Małe Wschód

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Analiza i przekładanie wymagań biznesowych na koncepcję rozwiązania w systemie;
  • Przygotowywanie specyfikacji technicznych i funkcjonalnych dla opracowywanych rozwiązań;
  • Ścisła współpraca z programistami, dostawcami i przedstawicielami biznesu w celu zrozumienia wymagań, wypracowania rozwiązania, przeprowadzenia testów oraz wdrożeń produkcyjnych;
  • Tworzenie scenariuszy testowych oraz wykonywanie testów FAT;
  • Praca w roli drugiej linii wsparcia (analiza incydentów zgłaszanych przez użytkowników);
  • Udział w wycenach projektów (założenia biznesowe, architektura, budżet i harmonogram).

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (profil informatyczny/matematyczny);
  • 3-letnie doświadczenie w roli analityka systemowego;
  • Doświadczenie w branży finansowej / bankowości lub doświadczenie nabyte w firmie tworzącej / wdrażającej systemy informatyczne
  • Znajomość metodyk pozyskiwania, modelowania i specyfikowania oraz praktyczna znajomość notacji UML;
  • Praktyczna znajomość języka SQL i relacyjnych baz danych;
  • Znajomość metodyk projektowych, z naciskiem na metody zwinne;
  • Praktyczna znajomość narzędzi typu Jira, Confluence;
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz dokładność;
  • Umiejętność kreatywnego podejścia do rozwiązywania problemów;
  • Umiejętność przygotowania argumentacji oraz konfrontowania wymagań;
  • Samodzielność i zorientowanie na cele;
  • Znajomość języka angielskiego - B2 lub C1.

To oferujemy

  • Wsparcie, wiedzę i pomoc przełożonych;
  • Zatrudnienie na podstawie umowy B2B;
  • Możliwość rozwoju kariery na ścieżce eksperckiej lub menedżerskiej w różnych obszarach Banku;
  • Otwartą, opartą na współpracy kulturę organizacyjną.

Benefity

  • kawa / herbata
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Jesteśmy Bankiem zmieniającego się świata, liderem zrównoważonego rozwoju.

Bankiem otwartym na każdego, wspierającym potrzeby różnych grup, w tym osób z niepełnosprawnościami.

Cenimy różnorodność, bo wierzymy, że w niej jest siła.

Stawiamy na wzajemny szacunek i zrozumienie.

Jeśli myślisz o pracy w stabilnej organizacji, oferującej innowacyjne produkty finansowe i chcesz rozwijać swoje kompetencje w przyjaznym środowisku, aplikuj do nas!

Oprócz wyzwań zawodowych, możesz liczyć na pakiet benefitów i wsparcie w bieżącej pracy. Jeśli posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności, to postaramy się dla Ciebie o dodatkowe udogodnienia.

Dołącz do pracodawcy, któremu zależy.

Szczegóły

Analityk Systemowy/ Analityczka Systemowa, Armii Krajowej 28, Bronowice Małe Wschód, Kraków