Oferta pracy

Analityk Systemowy Bankowości Internetowej i Mobilnej

Bank Ochrony Środowiska S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • analiza wymagań biznesowych i przekładanie ich na wymagania systemowe

  • udział w prowadzonych pracach projektowych w zakresie bankowości internetowej i mobilnej

  • kreatywne podejście do rozwiązywania zagadnień

  • analiza rozwiązań i testy produktów pracy

  • opieka nad powierzonymi systemami

  • przygotowanie dokumentacji projektowej lub danego rozwiązania

Nasze wymagania

  • znajomość obszaru bankowości internetowej i mobilnej

  • zdolności szybkiego uczenia się

  • zdolności komunikacyjne oraz interpersonalne

  • podstawowa wiedza o Webserwisach

  • znajomość notacji UML lub BPMN

  • samodzielność dostosowania się do zmieniających się priorytetów

  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność i staranność w wykonywaniu zadań

Mile widziane

  • znajomość procesów bankowych

  • znajomość procesów związanych z kartami płatniczymi

  • znajomość systemów z rodziny def3000

  • znajomość narzędzi Postman (lub SoapUI)

  • chęć rozwoju kompetencji w analizie systemowej i biznesowej

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • możliwość rozwoju w instytucji z misją ekologiczną o ugruntowanej pozycji na rynku

  • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych

  • prywatna opieka medyczna

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne