Analityk biznesowo-systemowy/biznesowy

Nexio Management Sp. z o.o.O firmie

110118 netto (+ VAT) / godz.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 4 dni
    do: 20 cze 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Enterprise Architect

  • UML

  • BPMN

Mile widziane

  • Java

  • AEM

  • Android

  • iOS

  • SQL

System operacyjny

O projekcie

Wiele alternatyw projektowych dla roli Analityka.

M.in.różne projekty wew. naszego Klienta: systemy korporacyjne, finansowe, HR-owe, bezpieczeństwa, raportowe i serwisy internetowe onliny, systemy płatności, projekty integracyjne itp.

Twój zakres obowiązków

  • Zbieranie i analiza wymagań systemowych i biznesowych

  • Opracowywanie koncepcji rozwiązania na podstawie pozyskanych wymagań

  • Budowa, mapowanie, tworzenie i reorganizacja procesów biznesowych

  • Uczestnictwo/wsparcie testów

Nasze wymagania

  • Min. 2-3lata doświadczenia zawodowego w roli samodzielnego Analityka Biznesowo-Systemowego lub zbliżonej

  • Wiedza z zakresu modelowania procesów

  • Dobra znajomość notacji UML i/lub BPMN - mile widziana (w zależności od Klienta)

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub pokrewne - mile widziane

  • Znajomość technologii np.Java lub platformy Android lub Adobe Experience Manager - mile widziana

  • Znajomość baz danych, architektury aplikacji webowych, znajomość przykładowych frameworków programistycznych - mile widziana

  • Doświadczenia w pracy z repozytorium kodu źródłowego - mile widziane

  • Znajomość Enterprise Architect, Jira, Confluence

  • Znajomość metodyki Scrum i Waterfall

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu min.mocne B2 (niektóre projekty we współpracy międzynarodowej)

  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego

  • Rzetelność, wysokie zdolności komunikacyjne

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 7-10

Tak pracujemy

  • u klienta
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • agile
  • scrum
  • waterfall

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • fullstack developer
  • lider techniczny
  • architekt
  • tester manualny
  • support
  • product owner
  • project manager
  • scrum master
  • UX designer
  • analityk biznesowy
  • analityk systemowy
  • administrator IT

Tak pracujemy nad projektem

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

  • automatyzacja testów

  • środowiska testowe

  • testy funkcjonalne

  • testy integracyjne

  • testy jednostkowe

  • testy regresyjne

  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • OFERUJEMY:

  • Pracę w ciekawej, dynamicznej firmie, z obszernym porfolio Klientów i projektów

  • Elastyczne formy współpracy: kontrakt B2B lub umowa o pracę

  • Atrakcyjne warunki finansowe, stabilne warunki zatrudnienia, długoterminową współpracę oraz możliwości zmiany projektów

  • Benefity: Medicover (rozszerzony ze stomatologią), FitProfit

  • Finansowanie certyfikatów

  • Praca w modelu hybrydowym ok.2 dni stacjonarnie (okolice Sadyby) lub 50/50 lub zdalnie - w zależności od Klienta

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

Nexio Management Sp. z o.o.

Nexio Management Sp. z o.o. (www.nexio.pl) jest firmą doradczo-wdrożeniową branży IT. Specjalizujemy się w systemach typu: CRM, Biling, Order Management oraz szynach integracyjnych. Współpracujemy z czołowymi producentami oprogramowania. Do naszych partnerów należą firmy takie jak: Oracle, Ericsson, Amdocs, IBM i Quadient. Najwięcej projektów realizujemy w branży telekomunikacyjnej, finansowej i mediowej. Współpracując z nami masz okazję uczestniczyć w rozwojowych projektach prowadzonych dla największych polskich i międzynarodowych firm.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje