Analityk systemowy / biznesowy

PSE INNOWACJE SP Z O OO firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

PSE Innowacje sp. z o.o. świadczy usługi z zakresu analiz, badań, nowych technologii i rozwiązań informatycznych w sektorze elektroenergetycznym. Założeniem spółki jest świadczenie powyższych usług w najwyższej światowej jakości przy szybkim reagowaniu na doraźne potrzeby klientów.

W związku z dynamicznym rozwojem firma poszukuje kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków pracownika:

  • Analiza i specyfikacja wymagań wobec systemów informatycznych.
  • Projektowanie architektury biznesowej rozwiązań IT.
  • Specyfikacja algorytmów.
  • Opracowywanie dokumentacji systemu.
  • Opracowywanie scenariuszy i przypadków testowych.
  • Realizacja i dokumentowanie wyników testów.
  • Modelowanie procesów i danych.
  • Modelowanie przypadków użycia systemów IT.
  • Projektowanie raportów.
  • Definiowanie usług integracyjnych.
  • Zadania wynikające z pełnionych ról w realizowanych projektach.
  • Inne zadania zlecane przez przełożonego.
  • Przestrzeganie zasad compliance obowiązujących w firmie (tj. zapewnienie zgodności działalności z regulacjami prawnymi, normami, zestawami zaleceń).

Wymagania:

  • Wykształcenie: Wyższe.
  • Doświadczenie zawodowe: min. 3 lata doświadczenia w pracy na podobnych stanowiskach.
  • Praktyczna znajomość SQL i umiejętność korzystania z relacyjnych baz danych.
  • Gotowość podjęcia opieki merytorycznej nad powierzonymi rozwiązaniami.
  • Umiejętność analitycznego myślenia, jasnego i precyzyjnego formułowania myśli w mowie i piśmie, dokładność.
  • Znajomość języków obcych: Angielski (C1/B2).

Mile widziane:

  • Znajomość języka angielskiego technicznego, zwłaszcza z obszaru elektro-energetyki.
  • Praktyczna znajomość Enterprise Architect.
  • Praktyczna umiejętność modelowania procesów biznesowych i wymagań na różnych poziomach.
  • Praktyczna znajomość notacji UML, BPMN.
  • Doświadczenie w pracy w branży elektrycznej, elektroenergetycznej lub doświadczenie przy modelowaniu matematycznym i/lub modelowaniu komputerowym.
  • Doświadczenie w pracy z JIRA, Confluence.
  • Współpraca w ramach zespołu pracującego z wykorzystaniem metodyk zwinnych.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się Spółce sektora energetycznego.
  • Stabilne zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie, w tym system premii i nagród.
  • Szerokie możliwości podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
  • Pakiet benefitów, w tym m.in. prywatną opiekę medyczną, świadczenia ZFŚS, karty sportowe.
  • Przyjazne środowisko pracy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy