Logo Pracuj.pl

Analityk Systemowy (branża telco)

Asseco Poland S.A.O firmie

  • Katowice
    Katowice, śląskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • UML

Mile widziane

  • Java

  • PL/SQL

System operacyjny

O projekcie

Masz doświadczenie w analizie systemowej? Chcesz rozwijać złożone systemy dla jednej z największych firm telekomunikacyjnych w projektach zarządzanych zwinnie? Jeśli tak, zaaplikuj i dołącz do Asseco.

(rekrutacja prowadzona online, praca w Warszawie lub w pełni zdalnie)

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie dokumentacji analitycznej i projektowej
  • Zbieranie i opracowanie specyfikacji wymagań biznesowych
  • Analiza istniejących wymagań, szczegółami implementacyjnymi
  • Współpraca z programistami i klientami w celu diagnozy różnic między implementacja a specyfikacją systemu
  • Współpraca z UX/UI na etapie tworzenia koncepcji rozwiązań

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia w roli analityka systemowego
  • Udział w projektach w branży telekomunikacyjnej
  • Znajomość UML (Enterprise Architect)
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji analitycznej i projektowej
  • Doświadczenie w zbieraniu i opracowaniu specyfikacji wymagań biznesowych
  • Umiejętność współpracy z programistami i klientami

  • Confluence i Jira
  • Javy i PLSQL (pozwalająca na czytanie kodu)
  • Architektury systemów wykorzystywanych w dużych przedsiębiorstwach
  • Zagadnień biznesowych z branży telekomunikacyjnej (szczególnie z zakresu CRM lub integracji)
  • Podstaw metodyki SCRUM

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne
  • program emerytalny
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • strefa relaksu
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • program rekomendacji pracowników

Asseco Poland S.A.

Asseco Poland to największa spółka informatyczna notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie i szósta firma IT w Europie. Specjalizujemy się w produkcji i rozwoju oprogramowania dla wszystkich sektorów gospodarki i jesteśmy zaangażowani w największe w Polsce projekty IT.

Analityk Systemowy (branża telco), Katowice