Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Analityk Systemowy (branża telco)

Asseco Poland S.A.O firmie

  • Olsztyn

    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • UML

Mile widziane

  • Java

  • PL/SQL

System operacyjny

O projekcie

Masz doświadczenie w analizie systemowej? Chcesz rozwijać złożone systemy dla jednej z największych firm telekomunikacyjnych w projektach zarządzanych zwinnie? Jeśli tak, zaaplikuj i dołącz do Asseco.

(rekrutacja prowadzona online, praca w Warszawie lub w pełni zdalnie)

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie dokumentacji analitycznej i projektowej

  • Zbieranie i opracowanie specyfikacji wymagań biznesowych

  • Analiza istniejących wymagań, szczegółami implementacyjnymi

  • Współpraca z programistami i klientami w celu diagnozy różnic między implementacja a specyfikacją systemu

  • Współpraca z UX/UI na etapie tworzenia koncepcji rozwiązań

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia w roli analityka systemowego

  • Udział w projektach w branży telekomunikacyjnej

  • Znajomość UML (Enterprise Architect)

  • Umiejętność tworzenia dokumentacji analitycznej i projektowej

  • Doświadczenie w zbieraniu i opracowaniu specyfikacji wymagań biznesowych

  • Umiejętność współpracy z programistami i klientami

  • Confluence i Jira

  • Javy i PLSQL (pozwalająca na czytanie kodu)

  • Architektury systemów wykorzystywanych w dużych przedsiębiorstwach

  • Zagadnień biznesowych z branży telekomunikacyjnej (szczególnie z zakresu CRM lub integracji)

  • Podstaw metodyki SCRUM

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

Asseco Poland S.A.

Asseco Poland to największa spółka informatyczna notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie i szósta firma IT w Europie. Specjalizujemy się w produkcji i rozwoju oprogramowania dla wszystkich sektorów gospodarki i jesteśmy zaangażowani w największe w Polsce projekty IT.

Przewiń do profilu firmy