Oferta pracy

Analityk Systemowy (Dane pomiarowe)

innogy Stoen Operator Sp. z o.o. O firmie

  • Rudzka 18, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

innogy Stoen Operator Sp. z o.o.

Rudzka 18

Warszawa

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • SAS Enterpise Guide

  • Tableau

Twój zakres obowiązków

  • Udział w projektach wdrożeniowych systemów pomiarowych i przeprowadzanie testów wdrażanych zmian

  • Dbanie o jakość danych pomiarowych poprzez analizy rozbieżności, wdrażanie mechanizmów kontrolowania oraz uzupełniania danych

  • Przetwarzanie i wystawianie danych pomiarowych do systemu bilingowego

  • Wsparcie w procesie reklamacyjnym - kontakt z przedsiębiorstwami energetycznymi

  • Tworzenie raportów cyklicznych i jednorazowych analiz

  • Nadzór nad prawidłowym działaniem systemów IT i zgłaszanie incydentów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki techniczne energetyka, informatyka, ekonomia)

  • Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Bardzo dobra znajomość pakiet MS Office - Excel (warunek konieczny)

  • Umiejętność myślenia analitycznego

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • Podstawowa znajomość tematyki danych pomiarowych energii elektrycznej oraz narzędzi analitycznych SAS Enterpise Guide/Tableau

To oferujemy

  • Dwie premie w roku

  • Dwa dodatkowe dni wolne w roku

  • Kartę żywieniową zasilaną co miesiąc

  • Kafeterię benefitów

  • Dofinansowanie do wypoczynku Twojego i Twojego dziecka

  • Extra gotówkę na święta dla pracowników i podarunki dla dzieci

  • Karta multisport

  • Opiekę medyczną sekcje sportowe

  • Konkursy pracownicze

innogy Stoen Operator to lider na energetycznym rynku warszawskim w obszarze zarządzania siecią elektroenergetyczną. Dzięki wysokiej klasy specjalistom, oraz nowoczesnym, przyjaznym dla środowiska technologiom, utrzymujemy najwyższe standardy pracy sieci. Dostarczamy energię do ponad miliona Klientów!

Przewiń do profilu firmy