Oferta pracy

Analityk Systemowy

AIC S.A.O firmie

  • Rdestowa 41, Gdynia
    Gdynia, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

AIC S.A.

Rdestowa 41

Gdynia

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • Java

  • C++

  • VBA

O projekcie

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie członkiem zespołu zajmującego się rozwojem, integracją i utrzymaniem Systemów Biznesowych w Spółkach AiC: INFOR ERP LN, WEBCON BPS, RCP, BI oraz brać udział w wdrożeniach nowych Systemów Biznesowych

Twój zakres obowiązków

  • Udział w projektach wdrożeniowych i rozwojowych systemów BPS i ERP

  • Analiza potrzeb, konfiguracja i personalizacja systemów pod kątem wymagań użytkowników

  • Opieka i rozwój systemów BPS, ERP

  • Przygotowywanie mechanizmów integrujących systemy BPS i ERP z innymi systemami

  • Przygotowywanie raportów

  • Rozwiązywanie problemów związanych z funkcjonowaniem systemów BPS i ERP

Nasze wymagania

  • Masz wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne.

  • Posiadasz min. 2-letnie doświadczenie w wdrażaniu, rozwoju i utrzymaniu systemów informatycznych klasy ERP (np. INFOR ERP LN/Baan) lub BPS lub BI (np. Reporting Services, Power BI, Cognos) lub CRM

  • Sprawnie posługujesz się językiem zapytań SQL

  • Znasz i rozumiesz zasady działania relacyjnych baz danych.

  • Posiadasz doświadczenie w samodzielnej realizacji Analiz Biznesowych.

  • Posiadasz znajomość jednego z języków programowania (np. Java, C++, VBA, inny)

  • Swobodnie posługujesz się językiem angielskim w stopniu pozwalającym na pracę z dokumentacją techniczną.

  • Jesteś nastawiony na realizację celów, nie zrażasz się trudnościami i niepowodzeniami, dbając przy tym o wysoką jakość świadczonej pracy.

  • Potrafisz samodzielnie przygotowywać i planować realizowane zadania.

  • Posiadasz rozwinięte umiejętności interpersonalne pozwalające na skuteczną realizację zadań w zróżnicowanym, bardzo dynamicznym środowisku pracy.

  • Posiadasz zdolność analitycznego myślenia, wyciągania wniosków i przewidywania w szerokim kontekście wykonywanych zadań.

To oferujemy

  • Bogaty pakiet medyczny dla całej rodziny.

  • Ubezpieczenie na życie.

  • Możliwość dołączenia do programu PPE oraz IKE / IKZE na preferencyjnych warunkach.

  • Intensywny rozwój – styczność z nowymi technologiami, w doświadczonym zespole nastawionym na innowacje.

  • Możliwość realizacji ciekawych projektów, dużą swobodę w działaniu.

  • Umowę o pracę bez okresu próbnego.

  • Dogodny dojazd do siedziby firmy z bezpłatnym parkingiem.

  • Pyszną kawę 😊

AIC S.A.

AIC is a world leader in providing solutions for the HVAC industry. For two decades AIC has set technological trends in the areas of design, engineering, automation and software.

Przewiń do profilu firmy