Analityk Systemowy Hurtowni Danych

Generali

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Generali

Senatorska 18

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie prac analitycznych na potrzeby wdrożeń w Hurtowni Danych;

  • Analiza źródeł danych oraz potrzeb raportowych klientów Hurtowni Danych;

  • Przygotowanie projektów analitycznych w postaci zapytań SQL;

  • Projektowanie zmian we wcześniej zaimplementowanych procesach z dbałością o zachowanie stabilności Hurtowni Danych;

  • Analiza ad-hoc, identyfikacja i naprawa potencjalnych błędów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (z zakresu nauk ścisłych: matematyka, fizyka, itp.);

  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy przy projektach Hurtowni Danych lub innych polegających na analizie danych w systemach bazodanowych;

  • Biegła znajomość języka SQL oraz pakietu MS Office;

  • Bardzo dobra znajomość bazy danych Oracle;

  • Znajomość jęz. angielskiego na poziomie średniozaawansowanym;

  • Umiejętność budowania relacji i współpracy w zespole;

  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • wsparcie terapeutyczne