Oferta pracy

Unity Group

Analityk Systemowy (Integracje Systemów)

Unity GroupO firmie

  • Strzegomska 2-4, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ważna jeszcze 22 dni
    do: 11 lut 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Unity Group

Strzegomska 2-4

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • analiza potrzeb Klienta i przygotowywanie specyfikacji wymagań biznesowych oraz systemowych

  • przygotowywanie koncepcji integracji systemów na podstawie wymagań Klienta, przy współpracy z przedstawicielami biznesu, kierownikami projektów i architektami

  • doradzanie Klientom przy wyborze optymalnych rozwiązań

  • przygotowywanie projektów funkcjonalnych

  • przygotowywanie specyfikacji technicznej warstwy integracji na potrzeby developerów (wspólnie z Architektem IT)

  • współpraca z zespołem realizacyjnym, a także przedstawicielami Klienta podczas realizacji projektu - zarządzanie wymaganiami, aktualizacja dokumentacji projektowej, przygotowywanie backlogu prac

  • przygotowywanie dokumentacji powdrożeniowej

  • dodatkowo:

  • pomoc w przygotowaniu scenariuszy i przypadków testowych (wspólnie z testerem)

  • udział w spotkaniach handlowych i analitycznych

Nasze wymagania

  • co najmniej 3 letnie doświadczenie w zakresie projektowania i analizowania rozwiązań informatycznych,

  • podstawowa znajomość przynajmniej jednej z technologii\formatów danych: XML, SOAP, JSON, REST, MQ, SQL

  • znajomość notacji UML \ BPMN

  • umiejętność analitycznego myślenia i kreatywnego rozwiązywania problemów

  • dobre umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

  • gotowości do podróży służbowych (przeciętnie 3 dni w miesiącu po okresie pandemii)

  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2

  • wykształcenie wyższe techniczne lub pokrewne

Mile widziane

  • doświadczenie w projektach realizowanych w metodykach zwinnych tj. SCRUM/DSDM w roli scrum mastera / team leadera / analityka biznesowego

  • umiejętność modelowania i wdrażania architektury zorientowanej na usługi (SOA)

To oferujemy

  • Zaufanie do ludzi

  • Duży i realny wpływ na nasze projekty

  • Odpowiedzialność za swój kawałek podłogi

  • Nie robienie rzeczy bez sensu

  • Kultura feedbacku

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

Unity Group

Unity Group od ponad 20 lat wprowadza klientów w świat nowych technologii.

W naszych biurach we Wrocławiu i Krakowie zatrudniamy ponad 200 specjalistów. Piszemy w Javie, PHP, .Net, Pythonie, Kotlinie, technologiach frontowych i mobilnych. Cały czas aktualizujemy nasze narzędzia developerskie: biblioteki, narzędzia do monitoringu, automatyzacji i testowania. Na co dzień stawiamy na samodzielność zespołów projektowych, wierząc, że zaufanie i swoboda w podejmowaniu decyzji bezpośrednio przekłada się na zaangażowanie i efekty naszej pracy. Tworzymy organizację opartą na otwartości, współpracy i dzieleniu się wiedzą. Nie robimy wdrożeń w piątki!

Więcej o naszej pracy możesz przeczytać na kariera.unity.pl

Przewiń do profilu firmy