Logo Pracuj.pl

Analityk Systemowy IT Aplikacji Bankowości Elektronicznej

PKO Bank Polski SAO firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

PKO Bank Polski SA

Chmielna 89

Wola

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • analizujesz nowoczesne rozwiązania wiodących systemów bankowości elektronicznej w Polsce,
  • współpracujesz z zespołem architektury, tworzysz architekturę rozwiązań systemów informatycznych i aplikacji,
  • tworzysz materiały i dokumentację projektową: specyfikację wymagań, specyfikację techniczną,
  • wspierasz projekt na każdym kroku wdrożenia,
  • wspierasz użytkowników końcowych systemu,
  • współpracujesz z analitykami biznesowymi.

Nasze wymagania

  • interesuje Cię współtworzenie nowoczesnych aplikacji bankowych używanych przez miliony klientów,
  • masz co najmniej 4 lata doświadczenia w projektach związanych z rozwojem i integracją systemów IT, najchętniej w sektorze bankowym, ubezpieczenia, lub fintech,
  • umiesz i lubisz pracować w zespole, również zdalnie,
  • znasz się na integracji i analizie dużych systemów informatycznych i tworzeniu dokumentacji technicznej,
  • masz wiedzę nt. zagadnień związanych z bankowością elektroniczną, systemami płatniczymi, płatnościami mobilnymi, kartami płatniczymi,
  • znasz angielski na poziomie czytania dokumentacji technicznej,
  • masz wykształcenie wyższe, najchętniej techniczne.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • program emerytalny
  • preferencyjne pożyczki
  • firmowa biblioteka
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie usług turystycznych
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

W PKO Banku Polskim sami tworzymy, rozwijamy oraz zabezpieczamy nasze systemy i produkty. Z rozmachem korzystamy z innowacyjnych rozwiązań oraz nowoczesnych technologii. Z sukcesem wdrożyliśmy blockchain i sztuczną inteligencję. To nie wszystko! Wspieramy startupy w ich drodze do sukcesu! Od lat wyznaczamy standardy na rynku polskiej bankowości. Aby utrzymać pozycję lidera, zatrudniamy najlepszych specjalistów i ekspertów. Dołącz do nas, żeby wspólnie tworzyć PKO Bank Przyszłości.

Analityk Systemowy IT Aplikacji Bankowości Elektronicznej, Chmielna 89, Wola, Warszawa