Analityk systemowy IT

Bank Pocztowy S.A.

  • Gdynia

    Gdynia, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Technologie, których używamy

Wymagane

  • XML

  • XSD

  • UML

  • REST Services

  • WebServices

  • SQL

Mile widziane

  • SoapUI

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie rozwiązań informatycznych dla Banku,

  • analizę biznesową, systemową aplikacji i procesów realizowanych w Banku lub zamawianych u firm zewnętrznych,

  • bieżącą współpracę z dostawcami na etapie zamawiania, realizacji i odbioru oprogramowania,

  • przygotowywanie specyfikacji funkcjonalnej, dokumentacji technicznej i biznesowej oraz powykonawczej dla oprogramowania wytwarzanego przez Bank,

  • analizę i rozwiązywanie zgłoszeń serwisowych,

  • koordynację testów.

Nasze wymagania

  • umiejętność pracy w zespole (wierzymy, że budowanie relacji jest najważniejsze w biznesie!),

  • wykształcenie wyższe – preferowane kierunki informatyczne lub pokrewne,

  • doświadczenie na stanowisku Analityka Systemowego / Biznesowego / IT,

  • wiedzę z zakresu analizy biznesowej, systemów informatycznych i dokumentacji wymagań (modelowanie procesów, tworzenie przypadków użycia, tworzenie projektów technicznych),

  • znajomość technologii XML, XSD, XML WebServices, REST Services, UML

  • podstawową znajomość relacyjnych baz danych oraz SQL,

  • umiejętność swobodnego czytania dokumentacji technicznej w języku angielskim.

  • doświadczenie w pracy przy rozwiązaniach integracyjnych lub przeznaczonych dla sektora finansowego,

  • doświadczenie w koordynacji i rozliczaniu prac wykonywanych przez dostawców zewnętrznych,

  • znajomość narzędzia SoapUI

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • devOps
  • programista testów automatycznych
  • tester manualny
  • analityk systemowy
  • administrator IT

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • TDD

  • Continuous Deployment

  • Continuous Integration

  • active monitoring

  • zarządzanie długiem technologicznym

  • automatyzacja testów

  • pentesty

  • środowiska testowe

  • testy funkcjonalne

  • testy integracyjne

  • testy jednostkowe

  • testy regresyjne

  • testy wydajnościowe

  • testy manualne

To oferujemy

  • realizację ciekawych projektów i dostęp do nowoczesnych technologii

  • pracę w instytucji finansowej z przyjaznym środowiskiem pracy

  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę

  • równowagę pomiędzy pracą a życiem prywatnym

  • możliwość pracy zdalnej

  • bogaty pakiet benefitów

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • jeden krótszy dzień pracy

Bank Pocztowy świadczy bezpieczne i proste usługi finansowe w placówkach własnej sieci, a także w Urzędach Pocztowych na terenie całego kraju. Specjalizujemy się w najprostszych produktach bankowych oferowanych w polskich złotych dla Klientów detalicznych, a także Klientów instytucjonalnych. Prowadzimy również działalność w segmencie rozliczeniowym i skarbowym.

Kluczowa jest dla nas atmosfera pracy, sprzyjająca rozwijaniu nowych inicjatyw i poszerzaniu wiedzy. Jesteśmy nastawieni na osiągnięcie celów biznesowych, które są dla nas najważniejsze. Wierzymy, że dobry zespół zrealizuje nawet najbardziej wymagające projekty. Możesz się o tym przekonać, gdy dołączysz do naszej firmy.

Przewiń do profilu firmy