Analityk Systemowy IT

KIR S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

KIR S.A.

rtm. W

Warszawa

KIR jest kluczowym podmiotem infrastruktury polskiego sektora bankowego. Zapewnia niezawodność i bezpieczeństwo w zakresie świadczonych usług, dążąc do efektywnego wspierania rozwoju obrotu bezgotówkowego.

Wykorzystując unikalne w skali polskiego rynku kompetencje i doświadczenie, KIR rozwija i dostarcza rozwiązania systemowe dopasowane do potrzeb sektora bankowego oraz aktywnie uczestniczy w procesie cyfryzacji administracji publicznej.

Obecnie do Działu Analiz i Architektury IT poszukujemy kandydata na stanowisko:

ANALITYKA SYSTEMOWEGO IT [REKRUTACJA PROWADZONA ONLINE]
(umowa o pracę, pełen etat)

Zadania:

  • analiza wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych (tworzenie specyfikacji wymagań),
  • przekładanie wymagań biznesowych na wymagania techniczne (współpraca z biznesem),
  • projektowanie architektury systemów IT (w uwzględnieniem warstw: funkcji i danych),
  • stosowanie standardów oraz dobrych praktyk w zakresie architektury systemów IT (aplikacje, integracja aplikacji),
  • identyfikacja czynników wpływających na proponowane rozwiązania uwzględniające aspekty integracji z innymi systemami,
  • zapewnianie zgodności rozwiązań teleinformatycznych z wymaganiami funkcjonalnymi i niefunkcjonalnymi,
  • dokonywanie przeglądu zaprojektowanych rozwiązań oraz proponowanie usprawnień,
  • dokumentowanie funkcjonalności systemów i procesów IT i jej komponentów w ramach funkcjonujących standardów,
  • współuczestniczenie w procesach standaryzacyjnych obszaru wytwarzania i zarządzania systemami IT,
  • współpraca w zakresie tworzenia standardów systemów IT w organizacji z pozostałymi członkami zespołu.

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego (preferowane informatyczne),
  • znajomości branży finansowej (mile widziana),
  • min. 5 lat doświadczenia w procesie wytwórczym rozwiązań w roli analityka/projektanta/programisty,
  • min. 3 lat doświadczenia w tworzeniu/utrzymywaniu architektury systemów IT,
  • praktycznej znajomości języków opisu architektury takich jak: UML czy BPMN (pożądane SysML, Archimate),
  • praktycznej znajomości narzędzia Enterprise Architect,
  • dobrej znajomości języka angielskiego,
  • zorientowania na cel oraz samodzielności i pro aktywności w realizacji zadań,
  • własnej inicjatywy, kreatywnych poszukiwań rozwiązań,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • komunikatywności,
  • zdolności szybkiego uczenia się, poszukiwania nowych możliwości w obszarze działań.

Dlaczego warto pracować w KIR?

  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • rozwój zawodowy,
  • dostęp do najnowszych technologi IT,
  • system premiowy,
  • prywatna opieka medyczna,
  • karta sportowa,
  • akcje CSR,
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych,
  • wsparcie dla inicjatyw pracowników,
  • parking rowerowy,
  • owoce,
  • imprezy sportowe,
  • kuchnia,
  • miejsca pracy indywidualnej,
  • pokoje pracy grupowej,
  • ciekawe i innowacyjne projekty,
  • dobra atmosfera,
  • dostęp do biblioteki firmowej.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy