Oferta pracy

Analityk Systemowy IT

EDINA Vetcare Group S.AO firmie

EDINA Vetcare Group S.A

Powązkowska 44

Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie analiz biznesowo-systemowych dla systemów medycznych i obsługi Klientów w branży weterynaryjnej;
  • Definiowanie i dokumentowanie wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych dla systemów IT (tworzenie specyfikacji wymagań);
  • Analizowanie i modelowanie procesów biznesowych;
  • Prowadzenie spotkań warsztatowych, zbieranie wymagań, opisywanie ich i ustalanie priorytetów biznesowych w porozumieniu z członkami zespołów;
  • Przekładanie wymagań biznesowych na wymagania techniczne (współpraca z biznesem i dostawcami zewnętrznymi);
  • Odbiór rozwiązań od dostawców, testowanie, przekazywanie wdrożonych zmian, szkolenia dla użytkowników końcowych.
  • Współpraca z dostawcami w trakcie wdrożenia i utrzymania wdrożonych rozwiązań;
  • Współpraca w zakresie tworzenia standardów obszaru wytwarzania i zarządzania systemami IT z pozostałymi członkami zespołu.

Oczekujemy:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w prowadzeniu analiz biznesowo-systemowych (mile widziane doświadczenie w branży medycznej w tym zakresie);
  • Praktyczna znajomość notacji UML i BPMN;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • Umiejętność opracowywania przypadków użycia oraz prototypów interfejsu użytkownika;
  • Znajomości metodyk prowadzenia projektów (Agile, Waterfall);
  • Doskonałe umiejętności analityczne, umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów, ustalania priorytetów i skutecznej realizacji zadań;
  • Otwartość, efektywna komunikacja z osobami z różnych części organizacji oraz zewnętrznymi dostawcami, dokładność;
  • Wykształcenia wyższego (preferowane informatyczne);
  • Dobrej znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Współpracę z profesjonalnym i otwartym zespołem;
  • Stworzenie ścieżki rozwoju kariery dopasowanej do aspiracji i możliwości;
  • Pracę pełną wyzwań i odpowiedzialności;
  • Perspektywę kompleksowego rozwoju wewnątrz organizacji;
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy;
  • Uczestniczenie w nowych projektach i opracowywaniu strategii rozwoju.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy