Oferta pracy

Analityk Systemowy IT

GRUPA PZUO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Specjalista (Mid / Regular)
(rekrutacja prowadzona online)Numer ref.: 000009855

Twoje zadania:

  • analiza narzędzi wspierających aktualne procesy biznesowe oraz wykorzystywanych funkcjonalności,
  • analiza potrzeb biznesowych oraz ich dekompozycja, do poziomu szczegółowej analizy zmian w rozproszonym środowisku systemów informatycznych,
  • współudział w opracowaniu technologicznej koncepcji rozwiązania,
  • przygotowanie dokumentacji analitycznej,
  • odbiór i ocena produktów dostarczanych przez dostawców zewnętrznych,
  • opracowanie założeń do testów i odbioru oprogramowania,
  • wsparcie w testach, wdrożeniu i stabilizacji,
  • udział w innowacyjnych projektach.

Czekamy na Ciebie, jeśli:

  • posiadasz min. 3 letnie doświadczenie w prowadzeniu prac analitycznych IT (obszar analiz biznesowych i systemowych),
  • znasz od strony praktycznej UML, narzędzia typu CASE (mile widziany: Enterprise Architect) oraz narzędzia i metody wspierające zarządzanie wymaganiami,
  • znasz notację BPMN, masz doświadczenie w projektach z zakresu automatyzacji procesów biznesowych i obiegu dokumentów,
  • posiadasz praktyczną znajomość systemów klasy BPM,
  • znasz metody AGILE i Waterfall,
  • jesteś komunikatywny i ukierunkowany na zrozumienie i zaspokojenie potrzeb biznesowych klienta wewnętrznego,
  • wykazujesz się kreatywnością, zaangażowaniem i proaktywnością w działaniu,
  • znasz angielski w mowie i na piśmie.

Korzyści dla Ciebie:

  • umowa o pracę w renomowanej firmie zatrudniającej ponad 900 osób w IT,
  • środowisko pracy, w którym rozwój współpracuje z utrzymaniem, a IT jest blisko biznesu,
  • możliwość zdobycia praktycznych umiejętności w najlepszych metodykach realizacji projektów - zarówno kaskadowych, jak i zwinnych,
  • realny wpływ na kształtowanie środowiska IT poprzez możliwość realizacji własnych pomysłów/rozwiązań m.in. podczas cyklicznie odbywających się Hackathonów,
  • praca w ambitnym i profesjonalnym zespole ekspertów, chętnie dzielących się wiedzą,
  • pakiet motywacyjny: m.in. opiekę medyczną, fundusz emerytalny, kartę sportową, liczne sekcje sportowe,
  • produkty ubezpieczeniowe Grupy PZU do nabycia na preferencyjnych warunkach.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy