Oferta pracy

Analityk Systemowy IT

KIR S.A.O firmie

KIR S.A.

Rotmistrza Witolda Pileckiego 65

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • UML

  • BPMN

  • SysML

  • Archimate

  • Enterprise Architect

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • analiza wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych (tworzenie specyfikacji wymagań),

  • przekładanie wymagań biznesowych na wymagania techniczne (współpraca z biznesem),

  • projektowanie architektury systemów IT (w uwzględnieniem warstw: funkcji i danych),

  • stosowanie standardów oraz dobrych praktyk w zakresie architektury systemów IT (aplikacje, integracja aplikacji),

  • identyfikacja czynników wpływających na proponowane rozwiązania uwzględniające aspekty integracji z innymi systemami,

  • zapewnianie zgodności rozwiązań teleinformatycznych z wymaganiami funkcjonalnymi i niefunkcjonalnymi,

  • dokonywanie przeglądu zaprojektowanych rozwiązań oraz proponowanie usprawnień,

  • dokumentowanie funkcjonalności systemów i procesów IT i jej komponentów w ramach funkcjonujących standardów,

  • współuczestniczenie w procesach standaryzacyjnych obszaru wytwarzania i zarządzania systemami IT,

  • współpraca w zakresie tworzenia standardów systemów IT w organizacji z pozostałymi członkami zespołu.

Nasze wymagania

  • wykształcenia wyższego (preferowane informatyczne),

  • znajomości branży finansowej (mile widziana),

  • min. 5 lat doświadczenia w procesie wytwórczym rozwiązań w roli analityka/projektanta/programisty,

  • min. 3 lat doświadczenia w tworzeniu/utrzymywaniu architektury systemów IT,

  • praktycznej znajomości języków opisu architektury takich jak: UML czy BPMN (pożądane SysML, Archimate),

  • praktycznej znajomości narzędzia Enterprise Architect,

  • dobrej znajomości języka angielskiego,

  • zorientowania na cel oraz samodzielności i pro aktywności w realizacji zadań,

  • własnej inicjatywy, kreatywnych poszukiwań rozwiązań,

  • umiejętności pracy w zespole,

  • komunikatywności,

  • zdolności szybkiego uczenia się, poszukiwania nowych możliwości w obszarze działań.

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 9

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • konferencje w Polsce

  • konferencje zagraniczne

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • preferencyjne pożyczki

  • firmowa biblioteka

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka szkolna

  • inicjatywy dobroczynne