Ta oferta pracy jest nieaktualna od 174 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk systemowy IT

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 01.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Warszawa, DIA/12/17
    Zadania Poszukujemy Oferujemy
    top

    •Współuczestniczenie w procesach budowy i rozwoju aplikacji w oparciu o wymagania biznesu,
    •Przygotowanie analizy wymagań i procesów na potrzeby ofertowania,
    •Analiza wymagań użytkownika i optymalizacja procesów biznesowych,
    •Przygotowanie analizy systemowej, w tym opis statyki i dynamiki systemu,
    •Udział w weryfikacji i przygotowaniu dokumentacji na pozostałych etapach prac projektowych,
    •Udział w spotkaniach projektowych zarówno z Wykonawcą jak i Klientem wewnętrznym,
    •Współpraca z innymi działami Biura IT,
    •Współpraca przy definicji i kontroli zakresu, budżetu i harmonogramu projektu.

    Osoby:

    • Wprawionej w zbieraniu wymagań biznesowych,
    • Umiejącej modelować procesy biznesowe i systemy,
    • Lubiącej pracować z ludźmi,
    • Potrafiącej pracować z dokumentami,
    • Ze znajomością języka angielskiego na poziomie zaawansowanym.

    Atutem będzie:

    • Udokumentowane doświadczenie,
    • Znajomość UML, BPMN, Workflows albo Swimlanes,
    • Posiadanie certyfikacji z obszaru analizy biznesowej bądź analizy wymagań.
    • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań,
    • Udział w ciekawych projektach i rozwój kompetencji,
    • Miłą atmosferę pracy w szybko rosnącej i dość wyjątkowej firmie,
    • Pakiet benefitów, w tym bilety lotnicze w ramach siatki połączeń LOT-u.

    Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Polskie Linie Lotnicze LOT S.A. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.

    top