Logo Pracuj.pl

Analityk systemowy IT

Bank Pocztowy S.A.O firmie

  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Bank Pocztowy S.A.

Puławska 111/B

Mokotów

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • XML

  • XSD

  • UML

  • REST Services

  • WebServices

  • SQL

Mile widziane

  • SoapUI

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie rozwiązań informatycznych dla Banku,
  • analizę biznesową, systemową aplikacji i procesów realizowanych w Banku lub zamawianych u firm zewnętrznych,
  • bieżącą współpracę z dostawcami na etapie zamawiania, realizacji i odbioru oprogramowania,
  • przygotowywanie specyfikacji funkcjonalnej, dokumentacji technicznej i biznesowej oraz powykonawczej dla oprogramowania wytwarzanego przez Bank,
  • analizę i rozwiązywanie zgłoszeń serwisowych,
  • koordynację testów.

Nasze wymagania

  • umiejętność pracy w zespole (wierzymy, że budowanie relacji jest najważniejsze w biznesie!),
  • wykształcenie wyższe – preferowane kierunki informatyczne lub pokrewne,
  • doświadczenie na stanowisku Analityka Systemowego / Biznesowego / IT,
  • wiedzę z zakresu analizy biznesowej, systemów informatycznych i dokumentacji wymagań (modelowanie procesów, tworzenie przypadków użycia, tworzenie projektów technicznych),
  • znajomość technologii XML, XSD, XML WebServices, REST Services, UML
  • podstawową znajomość relacyjnych baz danych oraz SQL,
  • umiejętność swobodnego czytania dokumentacji technicznej w języku angielskim.

  • doświadczenie w pracy przy rozwiązaniach integracyjnych lub przeznaczonych dla sektora finansowego,
  • doświadczenie w koordynacji i rozliczaniu prac wykonywanych przez dostawców zewnętrznych,
  • znajomość narzędzia SoapUI

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • devOps
  • programista testów automatycznych
  • tester manualny
  • analityk systemowy
  • administrator IT

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code
  • TDD
  • Continuous Deployment
  • Continuous Integration
  • active monitoring
  • zarządzanie długiem technologicznym
  • automatyzacja testów
  • pentesty
  • środowiska testowe
  • testy funkcjonalne
  • testy integracyjne
  • testy jednostkowe
  • testy regresyjne
  • testy wydajnościowe
  • testy manualne

To oferujemy

  • realizację ciekawych projektów i dostęp do nowoczesnych technologii
  • pracę w instytucji finansowej z przyjaznym środowiskiem pracy
  • pracę hybrydową w jednym z naszych biur (Bydgoszcz, Łódź, Warszawa) lub 100% zdalną
  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę
  • równowagę pomiędzy pracą a życiem prywatnym
  • bogaty pakiet benefitów

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • opieka stomatologiczna
  • program emerytalny
  • brak dress code’u
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • jeden krótszy dzień pracy
  • platforma do nauki języków

Bank Pocztowy świadczy bezpieczne i proste usługi finansowe w placówkach własnej sieci, a także w Urzędach Pocztowych na terenie całego kraju. Specjalizujemy się w najprostszych produktach bankowych oferowanych w polskich złotych dla Klientów detalicznych, a także Klientów instytucjonalnych. Prowadzimy również działalność w segmencie rozliczeniowym i skarbowym.

Kluczowa jest dla nas atmosfera pracy, sprzyjająca rozwijaniu nowych inicjatyw i poszerzaniu wiedzy. Jesteśmy nastawieni na osiągnięcie celów biznesowych, które są dla nas najważniejsze. Wierzymy, że dobry zespół zrealizuje nawet najbardziej wymagające projekty. Możesz się o tym przekonać, gdy dołączysz do naszej firmy.

Analityk systemowy IT, Puławska 111/B, Mokotów, Warszawa