Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk Systemowy

  • Modła Królewska (pow. koniński), Konin, Kalisz, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 12.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy największym europejskim dystrybutorem części zamiennych dla branży rolniczej, ogrodniczej oraz producentów maszyn. Cechuje nas efektywna logistyka i szeroka gama usług. Tysiące dealerów maszyn rolniczych i importerów, dystrybutorów części zamiennych oraz producentów maszyn rolniczych w całej Europie polegają na usługach świadczonych przez  Kramp. Sekretem naszego sukcesu są nasi pracownicy. W kulturze pełnej otwartości każdy pracownik bierze osobistą odpowiedzialność za powierzone zadania i wnosi swoje mocne strony, które przekładają się na sukces firmy. Otwarte drzwi, płaskie struktury i swobodna atmosfera to coś, co nas wyróżnia.

    Przede wszystkim chcemy, aby nasi pracownicy byli dumni ze swojego przedsiębiorstwa, dlatego zapewniamy im inspirujące i motywujące środowisko pracy z wieloma możliwościami, w którym praca może wszystkim sprawiać radość. W ten sposób chcemy wyróżniać się pośród innych
    w przyszłości.
    Dla dalszego dynamicznego rozwoju Kramp poszukujemy osoby na stanowisko:

    ANALITYK SYSTEMOWY
    Miejsce pracy: Modła Królewska, k. Konina

    Czym będziesz się zajmować?

    Analityk Systemowy odpowiedzialny jest za tworzenie specyfikacji i wdrożenia modyfikacji dla aplikacji , uczestniczy również w realizacji zadań projektowych.

    Główne zadania:

    • Przekładanie koncepcji i wymagań biznesowych na funkcjonalności
    • Tworzenie skryptów testowych i testowanie nowych rozwiązań programowych
    • Planowanie i kierowanie wdrożeniem nowych funkcjonalności i oprogramowania zgodnie z planami
    • Dokumentowanie nowych rozwiązań programowych
    • Utrzymywanie i obsługa aplikacji oraz baz danych
    • Zapewnienie trzeciej linii wsparcia funkcjonalnego
    • Udział w realizowanych zadaniach projektowych
    • Realizacja wyznaczonych KPI

    Nasze oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe w dziedzinie IT
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Doświadczenie we wdrażaniu systemów informatycznych
    • Mile widziane wiedza i doświadczenie w metodologii Agile/SCRUM
    • Doświadczenie w rozwijaniu aplikacji i oprogramowania
    • Wiedza w obszarze systemów ERP
    • Znajomość baz danych
    • Mile widziana znajomość systemów wykorzystywanych w obszarze sprzedaży detalicznej
    • Dyspozycyjność

    Co oferujemy?

    Międzynarodowe
     środowisko pracy
     Dofinansowanie
    do zajęć
    sportowo-rekreacyjnych
     Profesjonalne
    szkolenia

    Karierę bez ograniczeń! Przyjazną atmosferę Stołówkę i dofinansowanie
    do posiłków
    Zgłoszenia przyjmujemy jedynie drogą elektroniczną
    za pośrednictwem strony internetowej www.karierawkramp.pl
    lub za pomocą przycisku aplikowania,
    z nazwą stanowiska w temacie

    Odpowiadamy wyłącznie na wybrane oferty. Ofert niewykorzystanych nie zwracamy

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kramp  Sp. z o.o.  oraz pozostałe spółki kapitałowe grupy Kramp  na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku). Równocześnie oświadczam, że poinformowano mnie, iż: - Administratorem moich danych osobowych jest Kramp Sp. z o.o.  z siedzibą w Modle Królewskiej; - Mam prawo do dostępu do swoich danych, jak również ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania; - Mam prawo do wycofania zgody w każdym momencie poprzez wysłanie stosownej prośby na adres: IODkramp.pl@kramp.com - Moje dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora danych do czasu zakończenia procesów rekrutacyjnych nie dłużej niż 12 miesięcy, chyba że wcześniej wycofam swoją zgodę.

    bottom