Ta oferta pracy jest nieaktualna od 21 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk Systemowy

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 30.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Katowice
    Nr ref.: PI/DAKiS/IT/06/2019/02

    W ING Banku Śląskim liczą się ludzie. Naszym Klientom doradzamy uczciwie, mówiąc wprost, a pracowników traktujemy z uznaniem, dając możliwość rozwoju i przestrzeń do realizacji różnorodnych pasji. Dołącz do nas! #polecam

    Forma zatrudnienia: umowa o pracę

    Twoje zadania:

    • przygotowanie analizy biznesowej oraz systemowej aplikacji bankowych,
    • współpracę z programistami, testerami w zakresie rozwoju aplikacji oraz dbania o ich jakość,
    • przygotowywanie wymagań biznesowych dla nowych funkcjonalności,
    • opisywanie funkcjonalnych procesów biznesowych (UML lub BPMN),
    • prowadzenie i utrzymywanie dokumentacji biznesowej realizowanych wdrożeń,
    • dostarczanie zmian w systemach,
    • prowadzenie backlogu zespołu w SNOW,
    • parametryzacja i utrzymane aplikacji,
    • zbieranie i analiza wymagań oraz przygotowywanie i walidacja user strories,
    • utrzymanie i określenie priorytetów elementów product backlog,
    • bieżąca praca z zespołami SCRUM.

    Nasze oczekiwania:

    • umiejętności analitycznego myślenia,
    • doświadczenia we współpracy z programistami i testerami,
    • doświadczenia w projektach związanych z rozwojem systemów IT,
    • umiejętność tworzenia i czytania modeli UML, BPMN, Enterprise Architekt,
    • doświadczenie zawodowe w obszarze analizy biznesowej i systemowej,
    • znajomość notacji wykorzystywanych w trakcie procesu analizy biznesowej i systemowej,
    • wskazana znajomość relacyjnych baz danych SQL oraz technologii webowych,
    • wykształcenie techniczne – informatyka lub pokrewne.
    Oferujemy Ci:
    Stabilne warunki zatrudnieniaSzkolenia i programy rozwojoweDostęp do nowych technologiiPremię uzależnioną
    od wyników
    Prywatną opiekę medycznąPracowniczy program emerytalnyPakiet sportowyKafeteryjny system benefitów
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.