Oferta pracy

Analityk Systemowy

itCraft sp. z o.o.

umowa o pracę
6 67013 340 brutto / mies.
kontrakt B2B
9 00018 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Kielce

    Kielce, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Process Design

  • Google Sheets

  • Google DOcs

  • Postman

  • Jira

  • Hotjar

  • Notion

Twój zakres obowiązków

Jako Analityk Systemowy będziesz pracować z Kubą, naszym Head of Product Design

Team, który zadba odpowiednio o Twój rozwój i satysfakcję z pracy. Będziesz także w ścisłym

kontakcie z pozostałymi analitykami biznesowymi oraz systemowymi, jak i z zespołem UX/UI

Design. Twoją rolą głównie będzie zbieranie wymagań biznesowych oraz systemowych od

klienta, tworzenie user stories oraz zarządzanie backlogiem produktu, a także dzielenie się

wymaganiami zebranymi od klienta z designerami oraz deweloperami.

Nasze wymagania

  • 2+ lat komercyjnego doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • Doświadczenie w tworzeniu user stories,

  • Dobra znajomość metodyki Agile,

  • Znajomość j. angielskiego (min. B2),

  • Znajomość j. polskiego (min. B2).

Mile widziane

  • Doświadczenie w analityce produktowej (np. Google Analytics)

  • Podstawowa wiedza z dziedziny UX/UI,

  • Dobra znajomość nowych technologii, rozwiązań mobilnych i webowych,

  • Doświadczenie w projektowaniu architektury systemów informatycznych,

  • Zrozumienie charakteru zadań programistów.

To oferujemy

  • Możliwość udziału w dyskusjach na tematy związane z Twoją codzienną pracą,

  • Umowę B2B lub o pracę (w przypadku zdecydowania się na UoP, z uwagi na charakter pracy, możesz korzystać z podwyższonych kosztów uzyskania przychodu - wobec tego, rzeczywista kwota wynagrodzenia netto będzie wyższa niż w standardowym przypadku [bez ulgi]),

  • Pracę w 100% zdalną lub w jednym z biur itCraft w Bydgoszczy, Toruniu lub Gdańsku,

  • Wsparcie w projekcie - osoby, która zawsze Cię wysłucha i zadba o Twój rozwój,

  • Wewnętrzne szkolenia i warsztaty

  • Darmowe zajęcia j. angielskiego 2 razy w tygodniu,

  • Prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie grupowe,

  • Kartę Multisport,

  • Pierwszą pomoc psychologiczną i mentoring coach’yni,

  • Integracje firmowe i projektowe (w tym spływy kajakowe, planszówki, mecze w siatkówkę, wyjazdy integracyjne itd.),

  • Wewnętrzny system poleceń,

  • Dostęp do wewnętrznej biblioteczki książek i kursów online.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

Wypełnij ankietę

2

Dołącz do 30-minutowego spotkania online

3

Weź udział w Assessment Center

4

Z przyjemnością złożymy Ci ofertę i powitamy na pokładzie!

Rozwijaj się z nami!

  • Zacznij przygodę z itCraft od identyfikacji swojego poziomu seniority i aspiracji zawodowych wspólnie z Kubą. Następnie wspólnie ustalcie Twój indywidualny plan rozwoju,

  • Miej możliwość wyboru zadań w projekcie, które najbardziej pasują do Twojej ścieżki rozwoju,

  • Wiedz dokładnie, kiedy będziesz gotowy, żeby wskoczyć na wyższy poziom dzięki zdefiniowanym ścieżkom kariery w itCraft,

  • Pracuj z doświadczonymi analitykami, żeby wymieniać się wiedzą i poszerzać horyzonty,

  • Bierz udział w cyklicznych spotkaniach zespołu, podczas których porozmawiasz o narzędziach, nowinkach technologicznych, ciekawych przypadkach w projektach i po prostu wymienisz się doświadczeniem.

Software house

12 lat na rynku

100+ osób na pokładzie

Różnorodne portfolio - od aplikacji randkowych po podobne do Uber platformy dla pacjentów do rezerwacji wizyt domowych u lekarzy

Nowoczesne technologie i narzędzia

93,3% naszych pracowników, którzy wzięli udział w badaniu satysfakcji, stwierdzili, że itCraft definiuje przyjazna atmosfera. Naszymi atutami również są kultura pracy zdalnej i możliwości rozwoju.

Przewiń do profilu firmy