Ta oferta pracy jest nieaktualna od 272 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk Systemowy / Konsultant RODO

  • kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 12 - 15 tys. zł brutto
  • 24.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

    Dla naszego Klienta - lidera w dziedzinie krajowego rynku ochrony zdrowia - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Lokalizacja: Toruń (2 dni zdalnie)
    Forma:
    Współpraca B2B

    NR REF.: 1098709
    Wynagrodzenie:12 - 15 tys. zł

    Zadania:

    • Uczestnictwo w projekcie wdrażania zmian w systemach wynikających z RODO,
    • Wsparcie w pozyskaniu wymagań - zbieranie, dokumentowanie i uzgadnianie wymagań klientów wewnętrznych.
    • Prowadzenie analiz systemowych.
    • Udział w definiowaniu wizji i w wypracowywaniu szczegółowych koncepcji dotyczących zmian w systemach oraz ich dokumentowanie.
    • Współpracę z zewnętrznymi dostawcami.
    • Poszukiwanie rozwiązań optymalizujących rozwiązania IT.
    • Udzielanie wsparcia merytorycznego wszędzie tam, gdzie jest ono potrzebne – podczas tworzenia kodu czy testowania.
    • Realizowanie zadań w zespole zwinnym z elementami metodyki SCRUM.

    Wymagania:

    • Wiedza z zakresu prawa ochrony danych osobowych.
    • Rozwinięte zdolności analityczne.
    • Wysoko rozwiniętej umiejętności komunikacji i umiejętności pracy w grupie.
    • Myślenie obiektowe i podstawowe umiejętności programowania.
    • Umiejętności tworzenia specyfikacji/dokumentu wymagań/analizy (dekompozycja wymagań, przypadki użycia, scenariusze testowe).
    • Umiejętności tworzenia dokumentacji technicznej, wspierającej wytwarzanie oprogramowania, dokumentacji utrzymaniowej.
    • Doświadczenia w bezpośrednich kontaktach z klientem biznesowym.
    • Bardzo dobrej organizacji pracy.

    Oferujemy:

    • Wysokie wynagrodzenie.
    • 1-2 dni w tygodniu pracy zdalnej.
    • Możliwość pracy z utalentowanymi ludźmi w przyjemnym otoczeniu.
    • Elastyczności w działaniu.
    • Rozwój umiejętności i wiedzy specjalistycznej.
    • Benefity: pakiet medyczny i sportowy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    www.hays.pl