Oferta pracy

Analityk Systemowy – Konsultant

ProService Finteco Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Udział we wdrażaniu rozwiązań informatycznych dla rynku kapitałowego

  • Analiza wymagań biznesowych klientów oraz wymagań systemowych realizowana w ramach projektów z sektora rynku kapitałowego

  • Dbanie o jakość danych w systemach raportowych

  • Współpraca z innymi pracownikami w celu zapewnienia prawidłowego przepływu danych pomiędzy systemami operacyjnymi, a systemem raportowym

  • Współpraca z analitykami i programistami na etapie tworzenia rozwiązań

  • Kontrola jakości oprogramowania

  • Bieżące wsparcie klientów, rozwiązywanie problemów, obsługa zgłoszeń serwisowych

  • Prowadzenie szkoleń, utrzymanie dokumentacji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość języka SQL (MSSQL)

  • Umiejętności analityczne i komunikacyjne

  • Umiejętność prezentacji wniosków z przeprowadzanych analiz

  • Samodzielność i inicjatywa w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • Dokładność i systematyczność

Mile widziane

  • Znajomość podstaw programowania

  • Znajomość podstaw matematyki finansowej lub rachunkowości

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • scrum

ProService Finteco Sp. z o.o.

ProService Finteco jest miejscem dla tych, którzy poszukują wyzwań. Miejscem wspierającym Cię w realizowaniu pomysłów i podejmowaniu inicjatyw. Chciałbyś dołączyć do Firmy promującej kulturę współpracy, działania i poszukiwania nowych rozwiązań? Do Firmy specjalizującej się w outsourcingu profesjonalnych usług middle office oraz produktów IT wspierających procesy operacyjne TFI, banków i ubezpieczycieli? Szukamy właśnie Ciebie :)

Przewiń do profilu firmy