Logo Pracuj.pl

Analityk systemowy

Santander Bank PolskaO firmie

  • Łódź
    Łódź, łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

Mile widziane

  • Graylog

  • Git

  • IntelliJ IDEA

  • Linux

  • Unix

Twój zakres obowiązków

  • udział w tworzeniu i rozwijaniu systemów IT dla nowoczesnych procesów oraz produktów w bankowości elektronicznej,
  • bezpośrednia współpraca z Właścicielem Produktu, deweloperami, testerami i administratorami systemów nad rozwojem oraz wsparciem aplikacji bankowości elektronicznej,
  • zbieranie i analizowanie potrzeb biznesu i projektowanie we współpracy z deweloperami koncepcji rozwiązań IT na podstawie wcześniej zebranych wymagań,
  • nadzór nad realizacją całości prowadzonych prac projektowych, począwszy od zbierania wymagań aż do wdrożenia produkcyjnego i wsparcia dla działającego rozwiązania.

Nasze wymagania

  • znajomość i obycie w pracy z systemami i technologiami IT,
  • wysoka zdolność analitycznego myślenia,
  • precyzyjność i odpowiedzialność za podejmowane działania,
  • wysoka komunikatywność i umiejętność organizacji pracy własnej oraz współpracy w zespole,
  • znajomość relacyjnych baz danych oraz podstawowa znajomość języka SQL,
  • znajomość języka angielskiego.

  • znajomość zagadnień dot. uwierzytelniania i autoryzacji w aplikacjach i systemach IT
  • znajomość metodologii Agile oraz narzędzia JIRA
  • znajomość narzędzi Git, Graylog i IntelliJ IDEA
  • znajomość środowisk Linux/UNIX, pisanie prostych procedur i skryptów bash

To oferujemy

  • zgrany, niewielki i interdyscyplinarny zespół i przyjazną atmosferę
  • udział w ciekawych projektach
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjny system motywacyjny
  • ofertę produktową banku na atrakcyjnych warunkach
  • prywatną opiekę zdrowotną
  • możliwość wyboru spośród bogatej oferty świadczeń pozapłacowych w ramach systemu kafeteryjnego
  • ciekawe akcje w ramach programu propagującego zdrowy styl życia „BeHealthy”
  • jesteśmy otwarci na zatrudnienie osób z niepełnosprawnością.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Analityk systemowy, Łódź