Oferta pracy

Analityk systemowy

Santander Bank Polska

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 6 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

Mile widziane

  • Graylog

  • Git

  • IntelliJ IDEA

  • Linux

  • Unix

Twój zakres obowiązków

  • udział w tworzeniu i rozwijaniu systemów IT dla nowoczesnych procesów oraz produktów w bankowości elektronicznej,

  • bezpośrednia współpraca z Właścicielem Produktu, deweloperami, testerami i administratorami systemów nad rozwojem oraz wsparciem aplikacji bankowości elektronicznej,

  • zbieranie i analizowanie potrzeb biznesu i projektowanie we współpracy z deweloperami koncepcji rozwiązań IT na podstawie wcześniej zebranych wymagań,

  • nadzór nad realizacją całości prowadzonych prac projektowych, począwszy od zbierania wymagań aż do wdrożenia produkcyjnego i wsparcia dla działającego rozwiązania.

Nasze wymagania

  • znajomość i obycie w pracy z systemami i technologiami IT,

  • wysoka zdolność analitycznego myślenia,

  • precyzyjność i odpowiedzialność za podejmowane działania,

  • wysoka komunikatywność i umiejętność organizacji pracy własnej oraz współpracy w zespole,

  • znajomość relacyjnych baz danych oraz podstawowa znajomość języka SQL,

  • znajomość języka angielskiego.

  • znajomość zagadnień dot. uwierzytelniania i autoryzacji w aplikacjach i systemach IT

  • znajomość metodologii Agile oraz narzędzia JIRA

  • znajomość narzędzi Git, Graylog i IntelliJ IDEA

  • znajomość środowisk Linux/UNIX, pisanie prostych procedur i skryptów bash

To oferujemy

  • zgrany, niewielki i interdyscyplinarny zespół i przyjazną atmosferę

  • udział w ciekawych projektach

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • atrakcyjny system motywacyjny

  • ofertę produktową banku na atrakcyjnych warunkach

  • prywatną opiekę zdrowotną

  • możliwość wyboru spośród bogatej oferty świadczeń pozapłacowych w ramach systemu kafeteryjnego

  • ciekawe akcje w ramach programu propagującego zdrowy styl życia „BeHealthy”

  • jesteśmy otwarci na zatrudnienie osób z niepełnosprawnością.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi