Analityk Systemowy

ITSG sp. z o.o.

17 00020 000 netto (+ VAT) / mies.
  • lubelskie

    lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • UML

  • BPMN

  • Enterprise Architect

Mile widziane

  • Microsoft Azure

O projekcie

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy Analityka Systemowego i Biznesowego. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za projektowanie systemów oraz integracji w oparciu o wymagania dostarczone w ramach analizy biznesowej lub w trakcie sprintów.

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie wymagań biznesowych, analiza oraz modelowanie wymagań dla systemów IT,

  • projektowanie zmian w systemach informatycznych,

  • przygotowywanie i utrzymywanie dokumentacji analitycznej systemów,

  • współpraca z użytkownikami biznesowymi, zespołem tworzącym oprogramowanie oraz z firmami zewnętrznymi w trakcie realizacji projektów,

  • kontrola zgodności powstałego rozwiązania w stosunku do wymagań biznesowych,

  • wsparcie analityczne na wszystkich etapach wytwarzania oprogramowania.

Nasze wymagania

  • minimum 2-3 lata doświadczenia w pracy w roli Analityka Systemowego lub Biznesowego w obszarze IT,

  • umiejętność identyfikacji i analizy wymagań biznesowych oraz tworzenia specyfikacji systemowych,

  • umiejętność projektowana systemów IT, w szczególności aplikacji webowych,

  • znajomość zagadnień integracyjnych (SOA i Web Services) oraz relacyjnych baz danych,

  • znajomość notacji UML/BPMN oraz narzędzia Enterprise Architect lub innego rozwiązania CASE,

  • systemowe podejście do budowania rozwiązań w oparciu o wymagania biznesowe,

  • otwartość na zmiany, poszukiwanie i tworzenie nowych rozwiązań.

  • komunikatywność, samodzielność w działaniu, dobra organizacja oraz umiejętność pracy zespołowej,

  • znajomość zagadnień związanych z architekturą rozproszonych systemów IT oraz Platformą Azure,

  • doświadczenie w sektorze finansowym będzie dodatkowym atutem.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • lider techniczny
  • architekt
  • programista testów automatycznych
  • tester manualny
  • product owner
  • scrum master
  • UI designer
  • UX designer
  • analityk biznesowy
  • analityk systemowy
  • administrator IT

Tak pracujemy nad projektem

  • Continuous Deployment

  • Continuous Integration

  • deployment na poziomie zespołu

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • automatyzacja testów

  • środowiska testowe

  • testy funkcjonalne

  • testy integracyjne

  • testy jednostkowe

  • testy regresyjne

  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • konferencje w Polsce

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • wynagrodzenie: 17k-20k netto +vat pln/miesiąc B2B,

  • możliwość wyboru systemu pracy (100% zdalnie, hybrydowo lub na miejscu w Warszawie),

  • płatny urlop (24 dni),

  • korzystanie w codziennej pracy z najnowszych narzędzi i technologii,

  • przyjazną atmosferę w pracy,

  • benefity: dofinansowanie prywatnego ubezpieczenia medycznego i karty Multisport.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

Krótka, telefoniczna rozmowa rekrutacyjna

2

Techniczna rozmowa rekrutacyjna online

3

Decyzja

Jesteśmy ITSG Global - nowoczesną i doświadczoną firmą typu software house. Od 2007 działamy w obszarach innowacyjnych technologii pomagając naszym Klientom efektywnie rosnąć. Nasze doświadczenie w Big Data, VR, IoT, UI/UX i innych dziedzinach pozwala nam świadczyć wysokiej jakości usługi dla firm takich jak Starfish Storage, Device Insight, Craftguide, BEN Energy i wielu innych.

Przewiń do profilu firmy