Oferta pracy

Analityk systemowy

Santander Bank PolskaO firmie

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • Ważna jeszcze 14 dni
    do: 18 sie 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • bazy danych

  • Python

  • VBA

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • optymalizować i automatyzować procesy bankowe opartych na aplikacji workflow

  • zarządzać uprawieniami i wspierać użytkowników aplikacji

  • współpracować z innymi jednostkami Banku (m.in. dział IT, architekt IT)

  • wykonywać analizy systemowe na potrzeby istniejących i nowych procesów

  • analizować procesy biznesowe

  • zbierać wymagania biznesowe i techniczne od Klienta

  • wdrażać nowe funkcjonalności

  • testować dostarczone rozwiązania

  • współtworzyć dokumentację techniczną i bazy wiedzy związane z utrzymaniem

Nasze wymagania

  • chcesz rozwijać system workflow

  • znasz podstawowe sposoby komunikacji między systemami

  • masz szeroką wiedzę informatyczną (bazy danych, sieci, usługi REST i SOAP, SQL, kolejkowanie wiadomości, itp.)

  • umiesz testować aplikacje

  • potrafisz programować (mile widziany Python i VBA)

  • wiesz czym jest Jira oraz Confluence

  • tworzysz dokumentację systemową (UML, BPMN)

  • znasz angielski w stopniu umożliwiającym czytanie ze zrozumieniem dokumentacji technicznej

  • potrafisz myśleć analitycznie i rozwiązywać problemy

  • jesteś osobą komunikatywną i proaktywną

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę

  • jasno określone cele i atrakcyjny system motywacyjny,

  • wewnętrzne programy rozwojowe, szkolenia, projekty, akcje,

  • prywatną opiekę zdrowotną,,

  • ofertę produktową banku na atrakcyjnych warunkach

  • możliwość wyboru spośród bogatej oferty świadczeń pozapłacowych w ramach systemu MyBenefit,

  • nasza oferta benefitowa zawiera również rozwiązania dla osób z niepełnosprawnością

  • Jesteśmy otwarci na zatrudnienie osób z niepełnosprawnością

  • Stosujemy najwyższe standardy zarządzania ryzykiem, dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów i świadczonych usług

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Tak się u nas pracuje