Analityk Systemowy

13 00015 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
100,00125,00 netto (+ VAT) / godz.
  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • UML

  • Enterprise Architect

  • Visio

  • Azure DevOps

  • Jira

  • Confluence

O projekcie

Branża: bankowość

Praca zdalna: 100%

Lokalizacja biura: Gdańsk

Projekt: przebudowa aplikacji webowej z wykorzystaniem nowych technologii i architektury rozwiązania

Budżet: Mid: B2B: do 800 PLN netto dzień lub UOP do 12 000 brutto; Senior: B2B do 1000 PLN netto dzień lub UOP do 15 000 brutto

Forma współpracy: B2B lub UOP

Długość kontraktu: czas nieokreślony

Start: w zależności od preferencji

Język projektu: polski

Stos technologiczny: SQL, Visio, Enterprise Architect, Jira, Confluence, DDD, Azure Agile

Twój zakres obowiązków

  • Analiza i projektowanie zmian do funkcjonujących systemów informatycznych na podstawie wymagań biznesowych i procesów sprzedażowo-operacyjnych

  • Przygotowywanie analizy systemowej oraz projektu technicznego dla zgłaszanych zmian

  • Świadczenie wsparcia merytorycznego w realizowanych projektach oraz dostarczanie specyfikacji do zadań programistycznych

  • Analiza i wspomaganie procesu usuwania stwierdzonych nieprawidłowości w danych oraz pracy systemów informatycznych

  • Współpraca oraz konsultacje propozycji rozwiązań z biznesowymi właścicielami projektów oraz z zespołem IT

  • Wsparcie testów wprowadzanych zmian

Nasze wymagania

  • 3+ letnie doświadczenie w pracy związanej z analizą systemową oraz projektowaniu rozwiązań informatycznych

  • Dobra znajomość SQL

  • Znajomość notacji UML, relacyjnych baz danych oraz technologii webowych

  • Umiejętność tworzenia dokumentów opisujących wymagania biznesowe i systemowe

  • Znajomość metodologii rozwoju oprogramowania i wszystkich aspektów cyklu życia oprogramowania

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • agile
  • scrum

Tak pracujemy nad projektem

  • DDD

    To oferujemy

    • Udział w innowacyjnych projektach cyfrowej transformacji banku

    • Stałą i zdalną współpracę w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B

    • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, kartę MultiSport

    • Szkolenia wewnętrzne

    • Program work-life balance & wellness

    Benefity

    • dofinansowanie zajęć sportowych

    • prywatna opieka medyczna

    • możliwość pracy zdalnej

    • elastyczny czas pracy

    • spotkania integracyjne

    • opieka stomatologiczna

    • international work environment

    Etapy rekrutacji
    1

    Rozmowa telefoniczna

    2

    Spotkanie online z Hiring Managerem

    3

    Decyzja

    Cyclad

    Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w branży IT/ICT, zajmująca się outsourcingiem rozwiązań HR i usług informatycznych.

    - Myślimy i działamy globalnie

    - Oferujemy duże możliwości rozwoju

    - Jesteśmy obecni w 7 biurach na 3 kontynentach

    Przewiń do profilu firmy