Oferta pracy

Analityk Systemowy (Payments Team)

Booksy International Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie dokumentacji analitycznej i projektowej;

  • Wyciąganie wniosków i proponowanie zmian w logice istniejących systemów informatycznych na podstawie dokumentacji systemowej oraz kodu aplikacji;

  • Proponowanie nowych modułów, systemów dla zmienionych lub nowych procesów biznesowych;

  • Zbieranie i opracowanie specyfikacji dla wymagań biznesowych;

  • Analizowanie istniejących wymagań tj. przełożenie specyfikacji wymagań na model dostarczanego produktu;

  • Współpraca z programistami i klientami w celu diagnozy różnic między implementacją a specyfikacją systemu;

  • Korzystanie z języka UML w procesie analiz i projektowania systemów.

Nasze wymagania

  • Min. 2 letnie doświadczenie na stanowisku Analityka Systemowego / Biznesowego-Systemowego;

  • Umiejętność wizualizacji zależności i powiązań pomiędzy różnymi elementami oraz obszarami systemu;

  • Wiedza w zakresie architektury systemów informatycznych, relacyjnych baz danych oraz podstaw programowania (frontend/backend);

  • Dobre zrozumienie działania aplikacji mobilnych;

  • Znajomość języka angielskiego pozwalającej na swobodne pisanie i czytanie dokumentacji technicznej;

  • Umiejętność podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów;

  • Umiejętność analitycznego myślenia, pracy zespołowej, terminowej realizacji zadań oraz dobrych zdolności komunikacyjnych.

Mile widziane

  • znajomość BPMN i SQL;

  • doświadczenie w pracy w metodykach zwinnych;

  • doświadczenie w produktach finansowych (fintech, bankowość etc).

To oferujemy

  • Rodzaj umowy dopasowany do Twoich potrzeb;

  • Elastyczne godziny pracy;

  • Pracę zdalną w okresie pandemii, w dalszej kolejności możliwość pracy w systemie hybrydowym;

  • Dostęp do wiedzy w zakresie przetwarzania i analizy danych;

  • Pracę nad ciekawymi zagadnieniami biznesowymi;

  • Realny wpływ na decyzje biznesowe i strategiczne;

  • Pracę z ludźmi, którym się chce i pomagają sobie nawzajem;

  • Szansę na współtworzenie polskiego unicorna;

  • Benefity: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie karty multisport, darmowe zajęcia online z języka angielskiego;

  • Wiele innych atrakcji :)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • darmowe zajęcia online z języka angielskiego

Booksy International Sp. z o.o.

Booksy to polski startup założony w 2013 r. z siedzibą w San Francisco, oferujący platformę do rezerwacji wizyt online oraz system do zarządzania biznesem w branży usługowej.

Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się polskich firm i światowym liderem branży beauty. Działamy globalnie i mamy ambitne cele!

Booksy to dynamiczne środowisko pracy i duże możliwości rozwoju zawodowego dla osób z różnymi umiejętnościami - od specjalistów IT, przez marketingowców, po handlowców i specjalistów ds. obsługi klienta.

Niezależnie od tego na jakim stanowisku pracujesz w Booksy, każdego dnia masz realny wpływ na produkt, który oferujemy naszym klientom!

Przewiń do profilu firmy

Jako Analityk Systemowy w Booksy dołączysz do zespołu Payments zajmującego się:

  • Budową systemu płatności online, który umożliwia użytkownikom Booksy w Europie i Stanach Zjednoczonych płatności za usługi za pomocą aplikacji;

  • Implementacją nowych integracji płatniczych w celu rozszerzenia oferty dla użytkowników;

  • Testowaniem nowych koncepcji na zbudowanie łatwiejszych oraz bardziej intuicyjnych sposobów płatności dla użytkowników;

  • Utrzymaniem oraz rozwojem obecnych integracji.