Logo Pracuj.pl

Analityk Systemowy

ITTI sp. z o.o.O firmie

umowa o pracę
3 500–8 500
brutto / mies.
kontrakt B2B
4 500–10 000
netto (+ VAT) / mies.
  • Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

ITTI sp. z o.o.

Rubież 46

Stare Miasto

Poznań

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie analiz wybranych zagadnień
  • modelowanie systemów informatycznych i proponowanie rozwiązań
  • sporządzanie ofert oraz dokumentacji projektowej

Nasze wymagania

  • praktyczna wiedza z zakresu wytwarzania oprogramowania
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie oraz piśmie
  • komunikatywność
  • umiejętność pracy zarówno w grupie, jak i samodzielnie

Mile widziane

  • doświadczenie w sektorze produktów lub usług IT
  • doświadczenie w tworzeniu formalnych opisów systemów IT i pisaniu ofert
  • znajomość rozwiązań Gitlab i Sparx Enterprise Architect
  • doświadczenie w pracy w środowisku zwinnym

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • agile

Skład zespołu

  • analityk systemowy

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code
  • code review
  • mierniki jakości kodu
  • statyczna analiza kodu
  • wzorce projektowe
  • Continuous Deployment
  • Continuous Integration
  • dokumentacja
  • narzędzia do trackowania zadań
  • automatyzacja testów
  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • treningi umiejętności miękkich
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o B2B lub umowę o pracę
  • pracę w projektach dla Europejskiej Agencji Kosmicznej w międzynarodowych konsorcjach
  • ciągły rozwój i poznawanie ciekawych zagadnień
  • praca w trybie hybrydowym (min. 2 dwa dni w tygodniu)
  • benefity: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, imprezy integracyjne

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji

1

analiza CV

2

wideo rozmowa lub spotkanie w biurze

3

płatne demo day i/lub ustalenie szczegółów zatrudnienia

4

witamy na pokładzie :)

Budowanie software’u do zarządzania satelitą albo obserwacji i śledzenia obiektów kosmicznych lub radio-obserwacji indeksów słonecznych. Brzmi ciekawie?

W zespole SPACE zajmujemy się tym od 10 lat aktywnie współpracując z Europejską Agencją Kosmiczną. Co jeszcze? Tworzymy oprogramowanie dla segmentu naziemnego, rozwiązania dla komunikacji pokładowej, czy systemy do budowania świadomości sytuacyjnej w przestrzeni kosmicznej.

Jesteśmy jednym z zespołów w ITTI – jako nieduża firma istniejemy na rynku już ponad 25 lat, a nasze biuro zamiast w wieżowcu w centrum znajduje się na zielonym terenie Poznańskiego Parku Naukowo-Technologicznego, gdzie bez problemu zaparkujesz auto, rower czy hulajnogę :)

Świat się zmienia – i my też się zmieniamy, dlatego poszukujemy nowych osób do naszego zespołu. Może chcesz do nas dołączyć?

Zainteresowała Cię ta oferta pracy, ale nie spełniasz wszystkich naszych oczekiwań? Mimo wszystko prześlij nam swoje CV – może znajdziemy dla Ciebie inne miejsce w ITTI :)

Analityk Systemowy, Rubież 46, Stare Miasto, Poznań