Oferta pracy

Analityk Systemowy / Product Owner

NET PC sp. z o.o.

  • Gradowa 11, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Gradowa 11

Gdańsk

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • UML

  • Enterprise Architect

  • Jira

  • Confluence

Twój zakres obowiązków

  • wydobywanie, specyfikowanie i analiza wymagań

  • tworzenie makiet

  • udział w definiowaniu zadań dla Zespołu oraz nadawanie priorytetów dla tych zadań

  • zapewnienie zrozumienia celi biznesowych przez Zespół

  • współpraca z Zespołem i Klientem

  • udział w planowaniu sprintów/ wydań oraz retrospekcjach

  • zapewnienie wsparcia przy weryfikacji systemu

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki techniczne

  • 2 lat doświadczenia na stanowisku Analityka Biznesowego lub Analityka Systemowego w projektach informatycznych

  • doświadczenie w bezpośredniej pracy z klientem zewnętrznym

  • umiejętność specyfikowania i analizowania wymagań systemowych

  • umiejętność pracy w zwinnym środowisku projektowym

  • praktyka w pracy z notacją UML

  • znajomość narzędzi CASE np. Enterprise Architect

  • podstawowa znajomość Jira i Confluence

  • doświadczenie we współpracy z różnymi udziałowcami

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • agile
  • scrum

To oferujemy

  • dzielenie się wiedzą i wspieranie rozwoju kompetencji

  • ciekawe i różnorodne projekty dla klientów biznesowych i instytucjonalnych (w tym rządowych)

  • dowolną formę współpracy (etat, B2B)

  • dofinansowanie do karty Multisport

  • prywatną opiekę medyczną PZU

  • abonament na parking

  • rabaty na kształcenie w ramach studiów na WSB

  • partnerskie relacje, płaską strukturę, przyjazną atmosferę i zaufanie

  • wyjątkowe położenie biura (Góra Gradowa w Gdańsku)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • rabaty na studia WSB

Net PC to IT Software House. Specjalizujemy się w budowaniu aplikacji webowych i mobilnych, integrujemy nasze oprogramowanie z innymi systemami. Lubimy duże architektury oraz skomplikowane tematy biznesowe i technologiczne.

Wśród naszych klientów znajdują się korporacje, średnie i małe firmy z kraju i zagranicy.

Przewiń do profilu firmy

Nasz zespół tworzą Komandosi IT. Co to znaczy?

Profesjonaliści, pasjonaci, których do działania nakręcają wyzwania, różnorodność projektów i duża dynamika. Jak komandosi sprawdzamy się w każdym terenie, „rozbrajamy” różnorodne i trudne tematy.

Czy Ty też jesteś Komandosem IT?

Chcesz z analityka biznesowego stać się systemowym?

Jeśli dopiero szukasz szansy, by wejść do świata analizy systemowej, ale masz zapał i motywację do nauki też się zgłoś. Napisz nam o tym i przekonaj nas, że warto zainwestować w Twój rozwój.

Lubimy szlifować diamenty!