Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Silky Coders sp. z o.o. z siedzibą w: Ul. Łąkowa 39/44, 80-769 Gdańsk (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz

Analityk systemowy (SAP HR)

Silky Coders sp. z o.o.

  • Długie Ogrody 12, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ważna jeszcze 24 dni
    do: 10 lis 2021
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Długie Ogrody 12

Gdańsk

Technologie, których używamy

Wymagane

  • BPMN

  • SAP

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Opracowanie wymagań systemowych na podstawie wymagań biznesowych

  • Analiza procesów w celu wskazania potencjałów usprawnień, proponowanie rozwiązań

  • Tworzenie dokumentacji systemów

  • Administracja użytkownikami i rolami

  • Konfiguracja SAP HR/ SAP SuccessFactors

  • Wsparcie Partnerów wewnętrznych w rozwiązywaniu problemów

  • Współpraca z konsultantami, użytkownikami kluczowymi, architektami, oraz innymi analitykami systemowymi

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie w pracy z systemem SAP w zakresie modułów HR/ systemu SuccessFactors lub innych systemów HR w cloud

  • Posiadasz doświadczenie w analizie biznesowo-systemowej

  • Potrafisz korzystać i tworzyć dokumentację przy użyciu notacji BPMN

  • Posiadasz umiejętność trafnego wyciągania wniosków oraz znajdowania adekwatnych rozwiązań

  • Jesteś odpowiedzialna/y i zaangażowana/y

  • Wyróżniasz się samodzielnością w działaniu i nastawieniu na cele

  • Znasz język angielski na poziomie średnio-zaawansowanym (B1-B2)

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 5-8

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • agile
  • scrum

Skład zespołu

  • lider techniczny
  • product owner
  • scrum master
  • analityk systemowy
  • specjalista SAP

Tak pracujemy nad projektem

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

    Takie dajemy możliwości rozwoju

    • branżowe platformy e-learningowe

    • budżet rozwojowy

    • czas na rozwój Twoich pomysłów

    • konferencje w Polsce

    • mentoring

    • szkolenia wewnątrzfirmowe

    • szkolenia zewnętrzne

    • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

    • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem

    • wspieramy wydarzenia dla IT

    • wymiana wiedzy technicznej w firmie

    To oferujemy

    • Nowoczesny stack technologiczny i otwartość na wdrażanie nowych rozwiązań

    • Atrakcyjne wynagrodzenie

    • Umowę o pracę lub współpracę b2b w nowej spółce technologicznej LPP - SILKY CODERS

    • Dużą samodzielność działania

    • Pracę na dużej ilości danych, a co za tym idzie doświadczenie, które zaprocentuje w przyszłości

    • Wyzwania, które pozwolą Ci rozwinąć swoje umiejętności

    • Możliwość pracy zdalnej, hybrydowej lub całkowicie z biura, w zależności od twoich potrzeb

    • Uczestnictwo w szkoleniach i Hackatonach

    • Kody zniżkowe na zakupy w sklepach marek LPP

    • Opiekę medyczną, kartę sportową i ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

    • Programy wolontariatu pracowniczego

    • Uczestnictwo w LPP Team - naszej firmowej drużynie sportowej

    • Siłownię dla naszych pracowników

    • Budżet integracyjny

    • Dodatkowe benefity (prezenty świąteczne, wyprawki dla młodych rodziców i in.)

    • Benefity

    • dofinansowanie zajęć sportowych

    • prywatna opieka medyczna

    • dofinansowanie nauki języków

    • dofinansowanie szkoleń i kursów

    • ubezpieczenie na życie

    • możliwość pracy zdalnej

    • owoce

    • zniżki na firmowe produkty i usługi

    • spotkania integracyjne

    • siłownia w biurze

    • firmowa drużyna sportowa

    • firmowa biblioteka

    • brak dress code’u

    • gry wideo w pracy

    • kawa / herbata

    • napoje

    • strefa relaksu

    • dofinansowanie biletów do kina, teatru

    • wyprawka dla dziecka

    • paczki świąteczne

    • program rekomendacji pracowników

    • inicjatywy dobroczynne

    • pikniki rodzinne

    • dofinansowanie do opieki medycznej

    Etapy rekrutacji
    1

    1 - wstępna rozmowa telefoniczna

    2

    2 - rekrutacja zdalna

    3

    3 - informacja zwrotna

    Silky Coders to polska spółka technologiczna należąca do Grupy Kapitałowej LPP, właściciela marek odzieżowych: Reserved, Cropp, House, Mohito i Sinsay.

    Silky Coders to firma stworzona przez ekspertów z branży IT.

    Zatrudniamy niemal 400 specjalistów, takich jak: Java Developer, Frontend Developer, PHP Developer, DevOps, Administrator, Tester, Scrum Master, Product Owner, Analityk Biznesowy i Systemowy, Project Manager, Data Engineer, Data Scientist, Business Intelligence Analyst.

    Realizujemy autorskie projekty z wykorzystaniem najnowszych technologii z zakresu IT, data science oraz e-commerce.

    Przewiń do profilu firmy
    Tak się u nas pracuje

    Miejsce pracy

    • Gdańsk/zdalnie