Analityk systemowy

Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. Vienna Insurance Group

  • Siedlce

    Siedlce, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Technologie, których używamy

Wymagane

  • BPMN

  • UML

Twój zakres obowiązków

  • Analiza projektów biznesowych pod kątem wykonalności

  • Prowadzenie analiz biznesowych i systemowych

  • Weryfikacja i rozwój dokumentacji systemowej aplikacji

  • Wsparcie biznesu w analizie i projektowaniu procesów

  • Formułowanie wymagań dla systemów informatycznych w oparciu o notacje BPMN lub UML

  • Komunikacja oraz współpraca z użytkownikami biznesowymi, analitykami, developerami, testerami oraz pozostałą częścią zespołu w celu zapewnienia najwyżej jakości systemu

  • Wsparcie testów akceptacyjnych oraz wdrożenia rozwiązania

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w roli samodzielnego Analityka Systemowego

  • Umiejętności analitycznego myślenia

  • Proaktywność w ramach wykonywanych zadań

  • Doświadczenie we współpracy z programistami i testerami

  • Umiejętność efektywnej komunikacji z przedstawicielami różnych części organizacji

  • Praktyczna znajomość BPMN i UML

  • Znajomość narzędzi wspomagających tworzenie dokumentacji i zarządzania projektami: Enterprise Architect (preferowany)

  • Doświadczenie w pracy z dostawcami zewnętrznymi

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Doświadczenie w branży finansowej będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, odpowiadające posiadanym umiejętnościom

  • Interesującą, pełną wyzwań pracę z perspektywami rozwoju w międzynarodowej firmie

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę w modelu hybrydowym (min. 2 dni pracy z biura w tygodniu)

  • Elastyczny czas rozpoczęcia pracy (między 7.30 a 9.00)

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Możliwość zakupu karty Multisport Plus

  • Dofinansowanie do szkoleń, kursów i studiów podyplomowych

  • Zniżki na firmowe produkty ubezpieczeniowe (również dla rodziny i znajomych)

  • Kompleksowy onboarding, w tym wsparcie Buddy’ego

  • Program Poleceń Pracowniczych

  • Możliwość dojazdu do biura bezpłatnym autobusem firmowym (z Centrum)

  • Wewnętrzne inicjatywy charytatywne, sportowe i integracyjne

  • Akcje komunikacyjne dotyczące profilaktyki zdrowia i wellbeing’u (spotkania z ekspertami i webinary)

  • Środowisko pracy zachęcające do innowacji

  • Zaplecze techniczne dla rowerzystów (strzeżona wiata rowerowa, prysznice, szatnie)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Dzień dobry!

Cieszymy się, że nasza oferta zwróciła Twoją uwagę - powyżej znajdziesz jej szczegóły. Tymczasem pozwól, że się przedstawimy.

Compensa to jedno z najprężniej rozwijających się towarzystw ubezpieczeniowych na rynku. Należymy do międzynarodowej grupy Vienna Insurance Group. Stawiamy na współpracę, przedsiębiorczość, partnerstwo, rozwój, jakość i bezpieczeństwo. Ty też? Zaaplikuj i dołącz do ambitnych, bo może właśnie #TUtwojemiejsce!

Przewiń do profilu firmy