Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk systemowy

RESO EUROPA SERVICE Sp. Z.O.O.

  • Innowacyjna 1, Suwałki
    Suwałki, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Innowacyjna 1

Suwałki

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

Twój zakres obowiązków

  • Analiza wymagań biznesowych i współpraca z dostawcami (zewnętrznymi lub wewnętrznymi) systemów informatycznych/ aplikacji / IT usług;

  • Przygotowywanie funkcjonalnych specyfikacji (dokumentacji) dla systemów IT i prowadzenie ich odnowienia;

  • Testowanie systemów informatycznych, przekazanie błędów dla odpowiedzialnego dostawcy i ustalenie z nim czasu naprawy;

  • Przekazanie zadań do testów biznesowych, zbieranie zwrotnej informacji, ustalenie terminu poprawienia błędów i wdrożenia zadań na produkcyjne środowisko;

  • Uczestnictwo w wdrożeniu zmian produkcyjnego środowiska systemów;

  • Przeprowadzanie szkolenia systemów informatycznych dla innych działów.

Nasze wymagania

  • 2+ lat doświadczenia w zakresie analizy biznesowo-systemowej, w tym analizy danych

  • 2+ lat doświadczenie w obszarze integracji systemów

  • Doświadczenie w pracy z zespołami wytwórczymi IT zarówno wewnętrznymi jak i zewnętrznymi

  • praktyczne wykorzystywanie SQL, Excela i UML

  • Znajomość języka angielskiego pozwalającą na swobodną komunikację w mowie i piśmie

  • Wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów

  • Terminowość w wykonywaniu powierzonych zadań oraz umiejętność realizacji zadań pod presją czasu

  • Umiejętność pracy jak w biurze tak i zdalnie

  • CV wraz ze zdjęciem

Mile widziane

  • Wyższe wykształcenie IT

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej organizacji o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Warunki zatrudnienia odpowiadające posiadanym umiejętnościom

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny