Oferta pracy

Analityk Systemowy

Nice To Fit You

  • Toruń

    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • BPMN

  • UML

Twój zakres obowiązków

  • Zbieranie i analiza wymagań klienta biznesowego związanych z budową i rozwojem systemów i rozwiązań IT

  • Formułowanie wymagań systemowych i uzgadnianie produktów analitycznych z interesariuszami

  • Przygotowywanie produktów analizy biznesowej zgodnie z obowiązującą metodyką

  • Ścisła współpraca z wewnętrznym klientem biznesowym oraz zespołami programistów i testerów.

Nasze wymagania

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Umiejętność współpracy z zespołem IT oraz szeroko rozumianym biznesem

  • Umiejętność modelowania procesów biznesowych, definiowania przypadków użycia, tworzenia dokumentacji

  • Praktyczna znajomości notacji BPMN, UML

  • Gotowość do okazjonalnego przyjazdu do biura, które znajduje się w Warszawie.

To oferujemy

  • Umowę B2B lub umowę o pracę

  • Konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i posiadanych kompetencji

  • Stabilną i długotrwałą współpracę w dynamicznym i przyjaznym zespole

  • Niezbędne narzędzia pracy: smartfon, laptop

  • Udogodnienia w zakresie elastycznego czasu pracy (np. elastyczny czas pracy/ możliwość pracy zdalnej).

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • program rekomendacji pracowników

Nice To Fit You to jedna z największych i najbardziej zaawansowanych technologicznie firm cateringowych w Polsce. Działamy na rynku od ponad 8 lat, oferując swoje usługi w kilkudziesięciu miastach w kraju.

Pod względem operacyjnym, Nice To Fit You to precyzyjna układanka procesów, działań oraz wspierających ich systemów IT, skoncentrowanych wokół tworzenia i zapewnienia klientom profesjonalności, personalizacji i wysokiej jakości oferty.

Jesteśmy zespołem młodych ludzi z pasją, którzy starają się ciągle rozwijać nowe pomysły i rozumiejąc potrzeby współczesnego pokolenia dostarczać usługę na najwyższym poziomie.

Przewiń do profilu firmy