Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
SoftNet Sp. z o.o.

Analityk Systemowy w Dziale Analiz Systemowych

SoftNet Sp. z o.o.O firmie

  • Pana Tadeusza 8, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ważna jeszcze 17 dni
    do: 06 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Pana Tadeusza 8

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie wymagań biznesowych i systemowych,

  • koordynacja prac projektowych,

  • pomoc w przygotowaniu scenariuszy i przypadków testowych,

  • rozwijanie powierzonych aplikacji i systemów,

  • współudział w przygotowywaniu dokumentacji systemowej,

Nasze wymagania

  • minimum 3-letnie doświadczenie w pracy w banku lub instytucjach finansowych,

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane kierunki związane z ekonomią, finansami, zarządzaniem, IT),

  • umiejętność analizy procesów biznesowych w obszarze bankowości i finansów,

  • zdolność analitycznego myślenia i kreatywnego rozwiązywania problemów,

  • samodzielność, komunikatywność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum komunikatywnym

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy projektowej i analitycznej,

  • znajomość systemów oferowanych przez Softnet,

  • umiejętność prowadzenia szkoleń i prezentacji

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie, umowę o pracę

  • ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i zdobycia cennego doświadczenia zawodowego

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności

  • opieka medyczna dla ciebie i twojej rodziny

  • eventy i spotkania integracyjne

  • karta multisport

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

SoftNet to istniejący od ponad 25 lat dostawca systemów i usług dla bankowości, obecny w ponad 130 bankach w Polsce. To wyzwania intelektualne, to świetny start zawodowy, możliwość ciągłego rozwoju, to realny wpływ na tworzone rozwiązania.

Przewiń do profilu firmy