Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Analityk Systemowy

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 07.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    QiBit to globalna marka, dedykowana dla potrzeb rynku ICT. Firma działa w ramach struktur, jednego z największych, dostawców usług z zakresu HR: Gi Group.

    Naszym Klientom oferujemy najlepszych w swojej dziedzinie profesjonalistów, naszym Konsultantom natomiast, gwarantujemy zarówno stabilność zatrudniania, jaki i możliwość uczestnictwa w projektach dostosowanych do umiejętności i oczekiwań.

    Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    eaff010719

    Opis stanowiska:

    • obsługa zgłoszeń związanych z działaniem aplikacji
    • konfiguracja aplikacji wewnętrznych
    • prowadzenie analizy technicznej i systemowej na potrzeby wewnętrznych projektów informatycznych
    • identyfikowanie potrzeb klienta wewnętrznego, bieżąca współpraca z użytkownikami
    • przygotowanie odpowiedzi na pytania klientów biznesowych
    • opracowywanie scenariuszy testowych oraz planów testów
    • wykonywanie wewnętrznych testów scenariuszowych
    • prowadzenie prac w ramach projektów, do których została przydzielona przez przełożonego, zgodnie z pełnionymi w nich rolami
    • raportowanie i dokumentowanie pracy wykonanej podczas realizacji projektu
    • eskalowanie zagrożeń w realizacji projektu

    Wymagania:

    • znajomość metodyk wytwarzania oprogramowania
    • umiejętność przygotowywania: przypadków użycia, scenariuszy testowych, modelu przepołów pracy systemów informatycznych
    • wykształcenie wyższe techniczne
    • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata
    • komunikatywność

    Oferujemy:

    • możliwości udziału w ciekawych projektach
    • pracę w zespole ekspertów
    • dobrą atmosferę

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi przez Qibit sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11 dla celów rekrutacji. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych. http://www.qibit.pl/klauzula-informacyjna-rekrutacja/