Oferta pracy

Analityk systemowy

ASTEK PolskaO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Analiza systemowa

  • PL/SQL

  • JIRA

  • Enterprise Architekt

  • GIT

  • VSC

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie analiz wymagań w zakresie migracji systemu

  • Wsparcie w wytwarzaniu nowych rozwiązań systemowych / funkcjonalnych - współpraca z dostawcami wewnętrznymi i zewnętrznymi.

  • Projektowanie rozwiązań systemowych dla projektowania funkcjonalności w zakresie ich działania i struktury.

  • Stosowanie przyjętych dobrych praktyk w zakresie standardów pracy analityka.

  • Utrzymywanie systemu i wsparcie użytkowników

  • Wykonywanie testów manualnych

  • Przygotowanie dokumentacji testowej

Nasze wymagania

  • Analiza systemowa (min.5 lat doświadczenia),

  • Znajomość podstaw biznesu bankowego

  • PL/SQL – poziom średni

  • Testowanie – manuale, pisanie przypadków testowych

  • Znajomość podstawowych sposobów komunikacji między systemami

  • Doświadczenie przy migracji systemów

  • Umiejętność tworzenia dokumentacji

  • Wymagana znajomość narzędzi/programów komputerowych – bardzo dobrym atutem jest znajomość JIRY, Enterprise Architekt, GIT, VSC

  • Znajomość systemów płatniczych/kart płatniczych

  • Angielski B2

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • agile
  • scrum

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Stabilne zatrudnienie i rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku

  • Wybór preferowanej formy zatrudnienia

  • Pracę na rzecz najbardziej rozpoznawalnych marek polskich i globalnych

  • Szkolenia i treningi

  • Długoterminowe i interesujące projekty

  • Benefity pozapłacowe (m.in.: pakiet premium prywatnej opieki medycznej i kartę sportową), Dobrą atmosferę pracy oraz spotkania integracyjne

  • Stałe wsparcie opiekuna z ramienia ASTEK Polska

  • Współpracę ze specjalistami w swojej dziedzinie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne