Oferta pracy

Analityk Systemowy

GeneraliO firmie

90130 netto (+ VAT) / godz.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja zadań związanych z projektem

  • Analiza oraz projektowanie nowych modułów, funkcjonalności oraz zmian (integracja systemu z dostawcami usług)

  • Wsparcie analityków biznesowych w specyfikowaniu zmian w systemie

  • Zlecanie oraz nadzór nad realizacją wykonywanych zmian

  • Nadzór nad istniejącymi rozwiązaniami

  • Bieżące wsparcie procesów produkcyjnych

  • Monitoring dostępności, wydajności poprzez zaprojektowane do tego celu narzędzia i procesy

Nasze wymagania

  • Minimum 4-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w projektach związanych z rozwojem systemów IT

  • Wysokie umiejętności analityczne

  • Wiedza techniczna, pozwalająca na szukanie rozwiązań z developerami

  • Dobra znajomość SQL

  • Umiejętność koordynowania prowadzonych prac

  • Otwartość na kontakt z biznesem, kreatywność i zaangażowanie

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Znajomość Enterprise Architect oraz umiejętność tworzenia diagramów BPMN i UML

  • Dużym atutem będzie znajomość tematyki ubezpieczeniowej

To oferujemy

  • Możliwość zdobywania wiedzy od najlepszych specjalistów IT

  • Umowa B2B

  • Elastyczne godziny pracy