Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk systemowy

PKO Faktoring S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Enterprise Architect

Mile widziane

  • Azure

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie wymagań biznesowych, analiza oraz modelowanie wymagań dla systemów IT,

  • projektowanie zmian w systemach informatycznych,

  • przygotowywanie i utrzymywanie dokumentacji analitycznej systemów,

  • współpraca z użytkownikami biznesowymi, zespołem tworzącym oprogramowanie oraz z firmami zewnętrznymi w trakcie realizacji projektów,

  • kontrola zgodności powstałego rozwiązania w stosunku do wymagań biznesowych,

  • wsparcie analityczne na wszystkich etapach wytwarzania oprogramowania.

Nasze wymagania

  • minimum 2-3 lata doświadczenia w pracy w roli analityka systemowego lub biznesowego w obszarze IT,

  • umiejętność identyfikacji i analizy wymagań biznesowych oraz tworzenia specyfikacji systemowych,

  • umiejętność projektowana systemów IT, w szczególności aplikacji webowych,

  • znajomość zagadnień integracyjnych (SOA i Web Services) oraz relacyjnych baz danych,

  • znajomość notacji UML/BPMN oraz narzędzia Enterprise Architect lub innego rozwiązania CASE,

  • systemowe podejście do budowania rozwiązań w oparciu o wymagania biznesowe,

  • otwartość na zmiany, poszukiwanie i tworzenie nowych rozwiązań,

  • komunikatywność, samodzielność w działaniu, dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy zespołowej,

  • mile widziana znajomość zagadnień związanych z architekturą rozproszonych systemów IT oraz Platformą Azure,

  • doświadczenie w sektorze finansowym będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • umowa B2B

  • samodzielność w działaniu

  • możliwość współtworzenia ciekawych projektów

  • bardzo dobra atmosfera pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się Spółką faktoringową, należącą do Grupy Kapitałowej PKO Bank Polski S.A. Funkcjonujemy na rynku polskim

od 2009 r. W ciągu ostatnich 3 lat zwiększyliśmy ilość naszych Klientów o 350%, zaangażowanie kredytowe o blisko 230%, nasz NPS kształtuje się

w przedziale pomiędzy 37 a 42% i stale rośnie. Aby utrzymać ten trend prowadzimy liczne projekty rozwojowe (nowe produkty, procesy, systemy). Posiadamy ponad 2400 aktywnych Klientów i finansujemy rocznie wierzytelności o łącznej wartości przekraczającej 22 mld złotych. Zapewniamy najwyższą jakość usług zarówno dla mikroprzedsiębiorstw,

jak i korporacji. Nasz Zespół liczy obecnie około 100 pracowników

z wieloletnim doświadczeniem w zakresie faktoringu i bankowości.

Wspólnie tworzymy przyjazne i nastawione na sukces miejsce pracy.

Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy