Oferta pracy

Analityk Systemowy

GRUPA PZU

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Enterprise Architect

  • SQL

Twój zakres obowiązków

  • Praca z interesariuszami biznesowymi nad backlogiem, oraz kształtowanie technicznej strony rozwiązań IT, odpowiadających na zebrane potrzeby

  • Tworzenie dokumentacji systemowej

  • Współpraca z programistami, architektami systemowymi i testerami

  • Wsparcie przy organizacji i prowadzeniu testów

  • Zapewnienie prawidłowego przebiegu informacji pomiędzy uczestnikami projektu

  • Rozwiązywanie problemów – szukanie odpowiednich rozwiązań

Nasze wymagania

  • Umiejętność pracy z interesariuszami biznesowymi, zarówno online, jak i onsite

  • Doświadczenie w modelowaniu i optymalizacji procesów biznesowych

  • Umiejętność dekompozycji wymagań biznesowych i pracy z wielopoziomowym backlogiem

  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z integracją systemów i umiejętność zastosowanie jej w procesie tworzenie architektonicznej koncepcji rozwiązania

  • Praktycznej umiejętność szacowania projektów informatycznych

  • Umiejętność prowadzenia i dokumentowania analiz na poziomie wstępnym oraz szczegółowym

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnego czytania specyfikacji technicznej i anglojęzycznych artykułów branżowych

  • Atutem będzie również znajomość notacji BPML 2.0 i/lub UML, narzędzia Enterprise Architect, SQL, aspektów biznesowych branży ubezpieczeniowej oraz doświadczenie w pracy w modelu zwinnym opartym o metodykę SCRUM.

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Atrakcyjny system wynagradzania

  • Profesjonalne szkolenia zewnętrzne oraz udział w wewnętrznych programach szkoleniowych

  • Opieka medyczna w PZU Zdrowie

  • Program emerytalny i zniżki na wybrane produkty ubezpieczeniowe PZU

  • Benefity pozapłacowe m.in. karta sportowa, bilety do kin i teatrów, vouchery zakupowe

  • Możliwość rozwoju pasji sportowych w ramach licznych sekcji PZU Sport Team (od badmintona - po żeglarstwo)