Ta oferta pracy jest nieaktualna od 38 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk Systemowy

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • powyżej 15 tys. zł brutto
  • 2018-06-14

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Warszawa
    NR REF.: 1107765
    Wynagrodzenie:powyżej 15 tys. zł

    Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

    Dla naszego Klienta, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko: Analityk Systemowy

    Lokalizacja: Warszawa
    Rodzaj umowy: kontrakt B2B
    Długość projektu: współpraca długofalowa
    Stawka: 100 – 110 zł / h netto B2B

    Obowiązki:
    • Weryfikacja potrzeb biznesowych pod kątem możliwości implementacji w systemie
    • Współudział w opracowaniu koncepcji biznesowej
    • Sporządzanie specyfikacji wymagań
    • Szacowanie pracochłonności prac związanych z realizacją proponowanych rozwiązań
    • Opracowanie założeń do testów i odbioru oprogramowania
    • Zapewnienie jakości wytwarzanych produktów poprzez wsparcie testów akceptacyjnych oraz wdrożenia rozwiązania
    • Utrzymywanie i aktualizacja repozytorium dokumentacji analitycznej systemów
    • Analiza błędów aplikacji i weryfikacja napraw pod kątem zgodności z procesami biznesowymi
    • Codzienna współpraca z klientem wewnętrznym w zakresie analizy wymagań

    Wymagania:
    • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: informatyka lub kierunki pokrewne
    • Min. 3 letnie doświadczenie w prowadzeniu prac analitycznych IT (analiza systemowa i biznesowa)
    • Umiejętność modelowania danych
    • Znajomość SQL oraz narzędzia Enterprise Architect
    • Umiejętność modelowania procesów biznesowych
    • Umiejętność pracy w zespole, samodzielności, szybkiego uczenia się
    • Dobra znajomość języka angielskiego
    • Mile widziana znajomość branży ubezpieczeniowej lub finansowej
    • Mile widziane doświadczenie w pracy w zespołach zwinnych

    Oferujemy:
    • Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport ,
    • Partycypowanie w kosztach przyszłych szkoleń, udział w konferencjach technicznych i pozatechnicznych,
    • Elastyczność formy zatrudnienia – m.in. umowa podwykonawcza (B2B) czy umowy cywilnoprawne

    Zainteresowane osoby zapraszam do przesłania swojego CV za pomocą przycisku APLIKUJ

    www.hays.pl