Analityk Systemowy

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 18.06.2018
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 18.07.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Generali Polska jest częścią Grupy Generali, jednej z największych grup finansowo-ubezpieczeniowych obecnej w ponad 60 krajach na całym świecie. Zatrudniamy ponad 1 400 Pracowników i obsługujemy ponad 3 mln Klientów. Doceniamy naszych Pracowników oraz dbamy o ich rozwój. Każdego dnia wspólnie tworzymy przyjazne miejsce pracy.
    Miejsce pracy: Warszawa
    Zakres obowiązków:
    • udział w projektach realizowanych w Departamencie Systemów IT;
    • koordynacja inicjatyw związanych z rozwojem oraz utrzymaniem systemu TIA;
    • analiza oraz projektowanie nowych modułów, funkcjonalności oraz zmian (integracja systemu z zewnętrznymi dostawcami usług, dostosowanie systemu do wymagań prawnych);
    • wsparcie analityków biznesowych w specyfikowaniu zmian w systemie;
    • specyfikowanie, zlecanie oraz nadzór nad realizacją zmian wykonywanych przez zagranicznego podwykonawcę (komunikacja w języku angielskim);
    • nadzór nad istniejącymi rozwiązaniami, zaprojektowanie oraz wdrożenie nowych procesów automatyzujących oraz zapewniających wysoką jakość rozwiązań;
    • bieżące wsparcie procesów produkcyjnych;
    • monitoring dostępności, wydajności poprzez zaprojektowane do tego celu narzędzia i procesy.
    Oczekujemy:
    • wysokich umiejętności analitycznych oraz myślenia koncepcyjnego;
    • doświadczenia w projektach związanych z rozwojem systemów IT;
    • umiejętności koordynowania prowadzonych inicjatyw;
    • wiedzy technicznej, która umożliwi dyskusję na temat projektowanych rozwiązań z dostawcą zewnętrznym oraz developerami pozostałych systemów w organizacji;
    • dobrej znajomości SQL;
    • otwartości na kontakt z biznesem;
    • dobrej znajomości języka angielskiego (komunikacja z zewnętrznym dostawcą w j. angielskim).
    Oferujemy:
    • możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach jako specjalista lub jako lider inicjatywy;
    • pracę w środowisku składającym się z szerokiej gamy systemów i technologii wpisujących się w metodykę DevOps (Continuous Integration, automatyzacja);
    • stanowisko z bezpośrednim wpływem na architekturę projektowanego i wytwarzanego oprogramowania;
    • możliwość obserwacji wpływu rezultatów własnych pomysłów oraz rozwiązań na działanie systemów w środowisku produkcyjnym;
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
    • pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenia na życie, zniżki na produkty Generali);
    • możliwość bezpłatnego skorzystania z nauki j. angielskiego;
    • możliwość udziału w szkoleniach zewnętrznych i wewnętrznych;
    • elastyczne godziny pracy.