Analityk systemowy

Randstad Polska Sp. z o.o.O firmie

120 zł netto (+ VAT) / godz.
Rekrutacja zdalna

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Nasz Klient, jeden z największych podmiotów finansowych w Polsce, aktualnie poszukuje Analityka Systemowego, który dołączy do zespołu odpowiedzialnego za innowacyjny projekt.

zadania

  • prowadzenie analizy biznesowej
  • opracowywanie i analizowanie wymagania dla rozwiązań informatycznych
  • modelowanie procesów biznesowych
  • przygotowywanie dokumentacji projektowej zgodnie z obowiązującą metodyką (diagramy w tym klas, sekwencji, aktywności, przypadki użycia)
  • współpraca z projektantami, programistami i testerami oraz z wewnętrznym Klientem biznesowym

oczekujemy

  • wyższego wykształcenia - technicznego, informatycznego lub ekonomicznego
  • minimum 4-letniego doświadczenia w pracy związanej z analizą i projektowaniem systemów informatycznych
  • umiejętności analitycznych
  • znajomości zasad analizy biznesowej, funkcjonalnej i systemowej
  • znajomości MS SQL, UML/BPMN, Enterprise Architect
  • znajomości języka angielskiego (na poziomie minimum B2)
  • umiejętności pracy w zespole oraz organizacji pracy własnej

oferujemy

  • współpracę w oparciu o umowę B2B
  • kontrakt początkowo do końca roku, z możliwością przedłużenia
  • dostęp do platformy benefitowej
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy