Analityk Systemowy z Dziedziny Medycyny - Analityk Baz Danych

Gabos software

Tadeusza Czackiego 7/9

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • JIRA

  • Confluence

Twój zakres obowiązków

  • Analiza wymagań Klienta i na jej podstawie modelowanie procesów systemu,

  • Analiza zmian przepisów prawa w zakresie NFZ/MZ/CSIOZ i przekładanie ich na funkcjonalności systemu,

  • Analiza dokumentacji biznesowej i funkcjonalnej pod kątem sposobu realizacji wymagań,

  • Przekładanie wymagań biznesowych na konkretne warunki systemowe,

  • Analiza pracochłonności implementacji wymagań,

  • Weryfikowanie zaimplementowanego sposobu realizacji wymagań,

  • Pomoc dla Właściciela Produktu w przygotowywaniu historyjek opisujących co ma być dostępne, dla kogo i w jakim cel,

  • Uzupełnianie historyjek użytkownika o kryteria ich akceptacji powiązane z wymaganiami,

  • Wsparcie zespołu projektowego w opracowywaniu i implementacji reguł biznesowych,

  • Wsparcie zespołu projektowego w opracowywaniu modeli danych wspierających zaprojektowane funkcjonalności,

  • Analiza wykorzystywanych u klienta baz danych pod kątem zrozumienia powiązań między danymi,

  • Analiza dokumentacji powykonawczej systemów klienta pod kątem dostosowania/zmapowania funkcjonalności przy zmianie produktu na nowy,

  • Planowanie i projektowanie procesów migracji danych z dotychczas wykorzystywanego modelu danych na model wspierający nowy produkt.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane informatyczne,

  • Minimum 2-3 letnie doświadczenie zawodowe w roli analityka systemów IT w branży medycznej (HIS) lub o zbliżonym zakresie odpowiedzialności,

  • Mile widziane wcześniejsze doświadczenia z projektowania baz danych lub programowania obiektowego,

  • Znajomość przepisów prawa w zakresie NFZ/MZ/CSIOZ,

  • Znajomość procesów obowiązujących w placówkach medycznych,

  • Doświadczenie w pracy z systemami wysokodostępnymi,

  • Umiejętność myślenia zarówno biznesowego jak i systemowego,

  • Umiejętność planowania, raportowania i dokumentowania swojej pracy (szacowanie pracochłonności, raportowanie postępu, dokumentowanie powykonawcze),

  • Doświadczenie w tworzeniu dokumentacji technicznej, integracyjnej oraz architektonicznej,

  • Znajomość projektowania baz danych,

  • Umiejętność pisania zaawansowanych zapytań SQL,

  • Znajomość notacji UML i BPMN,

  • Praktyczna umiejętność korzystania z narzędzi typu JIRA, Confluence,

  • Praktyczna znajomość narzędzia do projektowania aplikacji Enterprise Architect,

  • Zaangażowanie, dyspozycyjność, rzetelność,

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w grupie,

  • Otwartość do nauki nowych narzędzi wspierających proces wytwórczy oprogramowania (analiza biznesowa, projektowanie procesów, parametryzacja systemów).

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub umowę B2B (samozatrudnienie),

  • Realizację dużych i skomplikowanych projektów również w ramach grupy kapitałowej WASKO, której jesteśmy częścią,

  • Pracę w oparciu o zwinne metodyki wytwarzania rozwiązań,

  • Będziemy wspierać Twój rozwój zawodowy poprzez pakiet szkoleń, współpracę z naszymi Ekspertami,

  • Będziesz miał realny wpływ na realizowane projekty,

  • Zapewniamy atrakcyjne i nowoczesne narzędzia pracy,

  • Dajemy Ci możliwość działu w innowacyjnych i prestiżowych projektach medycznych,

  • Zadbamy o Twoje zdrowie poprzez dofinansowanie między innymi do prywatnej opieki medycznej (Medicover) oraz karnetów sportowych (OK System),

  • Posiadamy grupową ofertę ubezpieczeniową na życie,

  • Zapewniamy przyjazną atmosferę pracy oraz możliwość pracy zdalnej.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • świętowanie urodzin

Etapy rekrutacji
1

Analiza CV

2

Rozmowa telefoniczna

3

Rozmowa na żywo / rozmowa zdalna

4

Decyzja

Gabos Software Sp z o.o. specjalizuje się w projektowaniu, wytwarzaniu i dostarczaniu wysokiej jakości systemów dla placówek medycznych, oferuje swoim klientom autorskie oprogramowanie, usługi wdrożeniowe, wsparcie techniczne oraz konsultacje.

Nasi pracownicy to wysokiej klasy specjaliści, m.in.: programiści, inżynierowie, informatycy, testerzy, oraz managerowie IT. Firmę tworzy zgrany zespół ludzi, który profesjonalnie podchodzi do wykonywanych zadań oraz poszukuje nowych, innowacyjnych rozwiązań.

Przewiń do profilu firmy

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.