Oferta pracy

Analityk taryfikacyjny

TUZ Towarzystwo Ubezpieczeń WzajemnychO firmie

TUZ Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych

Bokserska 66

Warszawa

Dobra praca? Jest TUZ, tuż. W takiej firmie jeszcze nie pracowałeś. Bo drugiej takiej nie ma. Żadna inna firma w historii ubezpieczeń w Polsce nie zmieniła się tak bardzo i tak korzystnie jak TUZ. Efekty? Rynek ubezpieczeń zmalał, a TUZ urósł. Do tego dostał nagrodę z KNF za mediacje, czyli szczególnie przychylne traktowanie Klientów. „Bądź uczciwy jak TUZ” – to tytuł z „Gazety Ubezpieczeniowej” i nasze motto. Nasze, czyli firmy, której prezes został uznany Menedżerem Roku 2019. „O TUZ to się mówi” – zauważa prasa. A teraz poszukaj drugiej takiej firmy albo zgłoś się do nas, oTUZ to!

Zakres obowiązków:

  • analiza taryf ubezpieczeń komunikacyjnych;
  • tworzenie i rozwój modeli analitycznych ryzyka oraz popytu;
  • rekomendowanie zmian taryfowych;
  • badanie zachowań klientów, w szczególności analiza wznawialności oraz pozyskiwania nowych klientów i możliwości cross sell’u;
  • opracowywanie metodologii i dokumentacji tworzenia modeli taryf i analiz.

Czekamy na Ciebie, jeśli:

  • bardzo dobrze znasz MS Excel;
  • posiadasz doświadczenie w pracy z dużymi zbiorami danych;
  • jesteś absolwentem kierunków ścisłych/studentem matematyki lub statystyki;
  • cechują Cię wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, dokładność oraz rzetelność;
  • mile widziana znajomość R i SQL.

Oferujemy:

    • pracę pełną ciekawych wyzwań oraz atrakcyjną ścieżkę rozwoju
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • atrakcyjny system wynagradzania

  • dostęp do prywatnej opieki medycznej oraz ubezpieczenia grupowego
  • możliwość zakupu ubezpieczeń komunikacyjnych i mieszkaniowych na preferencyjnych warunkach
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
W przypadku przesyłania CV na wyżej wymienione stanowisko prosimy o umieszczenie w CV  poniższej zgody.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez TUZ Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych z siedzibą w Warszawie ul. Bokserska 66 w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. W przypadku zgody na udział w innych procesach rekrutacyjnych prosimy dodatkowo o umieszczenie poniższej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez TUZ Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych z siedzibą w Warszawie ul. Bokserska 66  w celu przeprowadzenie kolejnych procesów rekrutacyjnych na inne stanowiska pracy w spółce TUZ Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych,

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy