Oferta pracy

Analityk Techniczny - Specjalista ds. Klasyfikacji Celnej

Livingston Poland Sp. z o.o.

  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Klasyfikacja produktów pod kątem taryf celnych różnych krajów

  • Pozyskanie potrzebnych danych technicznych do celów klasyfikacji

  • Przygotowywanie analiz danych pod kątem klasyfikacji celnej

  • Wprowadzanie i utrzymywanie danych klasyfikacyjnych w systemie

  • Wspieranie klientów z całego świata

Nasze wymagania

  • Wiedza w zakresie motoryzacji - budowa pojazdu, budowa silnika

  • Wiedza w zakresie elektroniki - budowa komputera, radia, znajomość podzespołów elektronicznych

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Umiejętność sprawnego wyszukiwania danych za pośrednictwem przeglądarek internetowych

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Mile widziana wiedza z zakresu taryfy celnej. Jeśli jej nie masz, to potrzebne są: „otwarta głowa” oraz chęci i motywacja do poznawania nowej branży

Jesteśmy firmą oferującą kompleksową obsługę celną oraz doradztwo w handlu międzynarodowym. Dla naszych klientów kontrolujemy przepisy celne oraz przygotowujemy dokumentację celną i podatkową. Z powodzeniem przeprowadziliśmy ich przez Brexit.

Działamy w Europie od 20 lat- mamy biura w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Hiszpanii i Belgii. Ale sercem naszych operacji w Europie jest Bydgoszcz.

W ciągu ostatnich 12 miesięcy liczba pracowników w Bydgoszczy podwoiła się, jest nas teraz prawie 300 - i ciągle się rozwijamy. Właśnie w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób, które chciałyby poznać tematykę celną oraz pracować w gronie świetnych specjalistów i przemiłych koleżanek i kolegów. Szukamy ludzi, którzy chcą wykorzystać swoje dotychczasowe doświadczenie, jak i na tych którzy dopiero rozpoczynać swoją zawodowa karierę.

Przewiń do profilu firmy

Spodziewaj się od nas pracy:

  • Na podstawie umowy o pracę

  • Na firmowym sprzęcie (laptop i 2 ekrany)

  • Do której przygotujemy Cię poprzez kompleksowy program szkoleń. Nie masz doświadczenia, nie bój się, wyszkolimy Cię!

  • W której będziesz mógł się rozwijać

  • W której 90% menadżerów zaczynało od takiego stanowiska, jak to na które aplikujesz

  • Zdalnej, w modelu hybrydowym lub z biura (Biznes Park na ul.Kraszewskiego w Bydgoszczy), gdzie napijesz się kawy z najlepszej bydgoskiej palarni

Oczekuj od nas pakietu benefitów:

  • Opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny lub Partnerki/Partnera

  • Ubezpieczenie na życie dla Ciebie i dla współmałżonka/partnera

  • Karta Multisport

  • PPK z Nationale Nederlanden

  • Wczasy pod gruszą

  • Dofinansowanie okularów