Oferta pracy

Analityk testów

Anwim S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizowanie testów systemów zgodnie z dokumentacją

  • Przygotowanie własnych scenariuszy testowych

  • Tworzenie skryptów testowych oraz opracowywanie raportów

  • Weryfikacja zgodności dostarczonego rozwiązania ze zgłoszonymi wymaganiami biznesowymi, w szczególności:

  • Testowanie aplikacji w zakresie odbioru realizacji zgłoszonych wymagań funkcjonalnych

  • Testowanie integracji funkcjonalnej pomiędzy aplikacjami i wewnętrznymi modułami systemów

  • Tworzenie planu testów dla dostawców oprogramowania w zakresie testów

  • Wykrywanie, analiza i szczegółowe raportowanie problemów zidentyfikowanych podczas testów

  • Organizacja i utrzymanie środowisk testowych

  • Bieżąca współpraca z pozostałymi działami

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 1 rok

  • Znajomość narzędzi do zarządzania testami

  • Wiedza w obszarze informatyki na poziomie bardzo dobrym

  • Znajomość zagadnień testerskich na poziomie ISTQB Foundation level

  • Podstawowa znajomość relacyjnych baz danych

  • Umiejętność tworzenia dokumentacji dotyczącej systemu (scenariusze testowe, instrukcje użytkownika)

  • Samodzielność, kreatywność i pro aktywność w inicjowaniu zmian i wdrażaniu ich

  • Umiejętność pracy w zespole i dzielenie się wiedzą

  • Zaangażowanie i kreatywność w działaniu

  • Wielozadaniowość oraz umiejętność pracy pod presją czasu

  • Gotowość do uczenia się nowych technologii i procesów

Mile widziane

  • Znajomość narzędzi JIRA, Confluence

  • Znajomość systemów w branży paliwowej w szczególności oprogramowania klasy ERP

  • Doświadczenie w przeprowadzaniu testów integracyjnych min. 1 rok

  • Doświadczenie w testowaniu API z wykorzystaniem narzędzi Postman/SoapUI

To oferujemy

  • Forma zatrudnienia: B2B / UOP

  • Szkolenie wdrożeniowe w procesie adaptacyjnym

  • Możliwość rozwoju w dynamicznej i nowoczesnej firmie

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez profesjonalne szkolenia

  • Przyjazną atmosferę pracy

Anwim S.A.

Anwim S.A. to polska spółka z niemal trzydziestoletnim doświadczeniem na krajowym rynku hurtowej sprzedaży i dystrybucji paliw płynnych. Firma jest właścicielem ogólnopolskiej sieci stacji paliw MOYA, która liczy obecnie ponad 300 placówek na terenie całej Polski. Jest najdynamiczniej rozwijającą się siecią stacji paliw w kraju. Oferuje pełną gamę usług: sprzedaż paliw, koncept gastronomiczny Caffe MOYA, sklep oraz korzystny program flotowy MOYA Firma. Do końca 2023 roku sieć MOYA powiększy się do min. 350 placówek w całej Polsce.

Do współpracy zapraszamy ambitne i pracowite osoby, z doświadczeniem w swoich specjalizacjach. Oferujemy atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia, liczne dodatkowe benefity oraz wspaniałą atmosferę.

Podejmij wyzwanie i odpowiedz na poniższą ofertę rekrutacyjną!

Przewiń do profilu firmy