Ta oferta pracy jest nieaktualna od 312 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk ubezpieczeniowy

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 11.08.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych obecnie poszukuje:

    ANALITYK UBEZPIECZENIOWY

    Miejsce pracy: Warszawa
    Region: mazowieckie
    AU/2017/08/10

    Zakres obowiązków:

    • Przygotowywanie oraz analiza raportów efektywności produktów ubezpieczeniowych,
    • Budowa i analiza taryf ubezpieczeniowych,
    • Przygotowywanie prognoz przebiegu umów ubezpieczenia,
    • Inne analizy techniczno-ubezpieczeniowe

     Wymagania:

    • Minimum 2 lata doświadczenia w Towarzystwie Ubezpieczeniowym Działu II w zakresie analiz taryf oraz analiz produktowych,
    • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki ścisłe,
    • Znajomość indywidualnych produktów ubezpieczeniowych Działu II,
    • Biegła znajomość programów MS Office, atutem będzie znajomość SQL,
    • Samodzielność, umiejętność analitycznego myślenia.

     Oferujemy

    • Odpowiedzialne i samodzielne stanowisko,
    • Możliwość rozwoju zawodowego,
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu umowy o pracę,
    • Ubezpieczenie na życie i pakiet medyczny na preferencyjnych warunkach.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.